Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megkérdezhetem tőle? Vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezhetem tőle? Vagy inkább ne, nehogy félre értse?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel baratok vagyunk, egy baráti társaságból ismerjük egymást ( szülőknek van egy közös ismerőse es O szokott kertipartikat szervezni).

Nekem es neki is van kutyája, amikor 'buli' van akkor kint szoktak általában lenni a kutyák is, de minimum az enyém


Es oké, hogy a kertben szaladgál, de azért érdekesebb neki a séta ( pl.: szagok miatt) es arra gondoltam, hogy megkérdezem, hogy elkísérne-e sétálni

De persze nem akkor kérdeznem meg tőle, amikor beszélget valakivel, hanem mondjuk amikor elkezdi a telefonját nyomkodni


Csak felek, hogy felreertene :/ amúgy nem igazán beszélgetünk amikor találkozunk, csak Fb-on ( ezzel kapcsolatban negatív kommenteket nem kerek) es ha elmennénk sétálni akkor lenne alkalmunk beszelgetni mert nem hiszem, hogy fel órát csendben setalnank egymás mellett :D


1x mar megkérdeztem, de akkor Fb-on es azért ott, mert ismerosnel voltam es O is azon a településen lakik ahol a srác es hátha eljonne velem es a kutyával setalni, de végülis későn látta es én mar hazamentem, de a válaszából az jött le, hogy nem-et mondott volna


Szerintetek meg merjem kérdezni?

Nem akarom, hogy felreertse, hogy 'tudatositsam' benne, hogy ez csak egy séta, es közben beszélgetés, semmi több



2015. aug. 24. 14:27
 1/5 anonim válasza:
Most akkor tetszik a srác vagy nem? Mert ha nem, akkor nem hiszem hogy lenne okod aggodalomra. Viszont a szavaidból úgy derült ki, hogy élőben nem sokat beszélgettek. Ha meg nem tetszik, akkor miért akarsz elmenni vele sétálni? vagy nem értem.... (bocs, hogy ilyen kacifántosan írtam)
2015. aug. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem értem hogy most tetszik-e a srác vagy sem.
2015. aug. 24. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Picit tetszik, ezt neki nem mondtam, lehet sejti, nem tudom

Azért parazok, mert egy drága ismerősünk a hátam mögött megkérdezte tole, hogy hogy tekint rám?

A válasza az volt, hogy csak mint barát

Es én ezt elfogadtam, nem tudok vele mit csinálni, de az egy baráti társaság miatt jobb is igy :)


Es tényleg nem sokat beszélgetünk élőben, ezen szeretnek változtatni, azért szeretnem elhivni sétálni, mert akkor valószínűleg beszélgetünk :D

Mert attól, hogy csak baratok vagyunk meg beszelgetni lehetne élőben is szerintem :/ ( legalább egy hogy vagy?/milyen volt a napod? Kérdés erejéig)

Mert amikor 'talalkozunk' ( kertiparti) akkor nem beszélünk, de miután Hazaértunk rögtön ír, hogy 'szia milyen volt a napod?/hogy vagy?' Stb...

Es azért ez engem picit zavar, hogy ezt nem lehet élőben megkérdezni ( es több óráig 'egyutt' szoktunk lenni vagyhat egy helyen

Es nem lenne több, mint 5 perc a beszélgetés ( ha csak ennyit kérdezne)

2015. aug. 24. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg, semmit sem veszítesz vele, ha amúgy is alig beszélgettek. Szerintem ne félj, biztosan nem fog nemet mondani. Ha meg mégis, mondhatod, hogy ez csak egy séta, nem kell rögtön másra gondolni.
2015. aug. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Es azt is mondhatom, hogy

"El jössz velem es *kutya neve* sétálni? Nehogy félre érts, Ez csak egy sima séta"


Vagy a mondat 2. Fele elég akkor ha csak nemet mond vagy mar furán néz


Es ha nem jön, akkor is elinduljak, ugye?

Mert ha mégse megyek, akkor olyan, mintha azért nem mennek, mert O nem jön

Es ha oltári nagy mázlim lenne akkor akar vagy mondja neki valaki, hogy kísérjen mar el vagy akar magátol meggondolja magát?!


Fiuk! Ti 'lesz*rnatok', hogy a lany elindult-e sétálni vagy utána menetek?

2015. aug. 24. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!