Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Reggel óta hányok, csak egy...

Reggel óta hányok, csak egy kid ropit ettem, mégva víz sem marard bennem. Ha iszom utána ki is hányom. Félek nehogy valami baj legyen a picivel ezért. Meddig lehet ez így? Mikor kell kórházba menni infúzióért?

Figyelt kérdés

2015. aug. 5. 13:34
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
Ha holnap reggelig nem marad benned semmi akkor kórház! Bár szerintem jobb ha felhívod a kórházat!
2015. aug. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a gyors választ!!
2015. aug. 5. 13:41
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha sötét a vizelet akkor viszont azonnal. Meleg nem segít, hamarabb jelentkezhetnek kiszáradásos tünetek, mint hűvösebb időben.
2015. aug. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

vizesfagyi

jegkocka gyomberes hideg tea

Nem kell korhazba rohanni egy egeszsegs fiatal no nem fog kiszaradni

Babanak semmi baja nem lesz o meg nincs kaapcsolatban a te verkerinegseddel az elso 12 hetben nincs mehlepeny

A lenyeg ne idegeskedj nyugi el fog mulni enni nem kell ha nem esik jol folyadek akar fagyi formajaban is mehet az jobban benn marad

2015. aug. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj de buta vagy utolsó, igenis ki lehet száradni főként ilyen melegben!

Létezik ám a vészes terhessegi hányás is, amire hiába eszed a fagyit!

Kérdező, ha nem javulsz, kórház. A só és vizveszteseg lassítja a szív hatékonyságát is, kevesebb vert tudsz így pumpalni a kicsihez. Jobbulást!

2015. aug. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ķöszönöm! 9 hetes vagyok. Iszom kèt kortyot 5-10 perc és jön is vissza...
2015. aug. 5. 14:03
 7/9 anonim ***** válasza:
Próbálj hideg colát inni kortyonként - tudom, rohadtul nem egészséges, én sem ezen élek, de bizony volt, hogy csak ez maradt meg bennem... először 2 korty, majd 3... stb... néhány óra után ha nem hánysz már a víz is meg fog maradni benned...
2015. aug. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ķöszönöm! 9 hetes vagyok. Iszom kèt kortyot 5-10 perc és jön is vissza...
2015. aug. 5. 14:17
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönomszépen a sok tanácsot! Felhívtam a mentőket,ha d.u.-ig nem javulok irány a ķòrház.
2015. aug. 5. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!