Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok a ti szemetekben hátrány?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a ti szemetekben hátrány?

Figyelt kérdés
A Ti szemetekben hátrány ha egy fiú Gamer azaz "kocka" ?

2015. aug. 24. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Attól függ...Például ha mondok neki valamit,beszélek hozzá akkor figyeljen rám,meg ha náluk vagyok,akkor ne gépezzen már...Bár én elég nyitott vagyok,exem is próbált tanítani a kedvenc játékával játszani,és közben rengeteget röhögtünk,szóval esős vagy uncsi délutánokon azért jópofa.:) ez az én véleményem.:) 15/l
2015. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát... eléggé :D Annyira nem katasztrófa de azért ne egész nap a székben üljön és a monitort bámulja.
2015. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ha semmi más nem érdekli, akkor igen. Egyrészt szeretem, ha valaki szélesebb látókörű, sok minden érdekli, sok mindenről lehet vele beszélgetni, változatos programokat tudunk kitalálni együtt.

Másrészt, ha nagyon fanatikus, akkor eleve nem lenne ideje semmire igazán, rám sem.

2015. aug. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nein:)
2015. aug. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen...én nagyon nem szeretem,ha egy srácnak fontos az,hogy ő nyerjen egy virtuális világban...
2015. aug. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ha csak ebből áll az élete, akkor igen, zavar. Ha mellette van normális, valóságos élete, és emellett szeret játszani, akkor nem.
2015. aug. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem gond én pont egy ilyen fiúba szerettem bele szerintem aranyos dolog számomra nem hátrány hanem előny inkább :)
2015. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
nem gong és ő gamer neki van élete is !
2015. aug. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem, tobb gamer haverom is van.

Egyebkent mindenkit mas kot le, teged a jatekok es ez teljesen rendben van.

2015. aug. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem *.* :$
2015. aug. 24. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!