Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nálatok előny vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nálatok előny vagy hátrány ha a lány kocka, szereti a videó játékokat és az ilyesmik érdeklik?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 15:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy milyen játékokat. Mert ha ilyen időölő RPG-kre gondolsz, az elég nagy hátrány.
2015. aug. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Ugyan, az RPG nem is annyira időölőek simán meg lehet velük állni még az MMO-kal is.
2015. aug. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
Ha Wot-tal játszik akkor hatalmas előny 14/f
2015. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
#2 Az időölő RPG-k időölőek. De nem tudom hogy miért kell ezt magyaráznom.
2015. aug. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Hat nekem nem is elony es nem is hatrany... Nem kulonosebben erdekel, mivel en nem surun jatszok...
2015. aug. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Nem hátrány :)
2015. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Előny végülis, mert én is szeretem őket. Csak a játék ne legyen fontosabb mint én azért.
2015. aug. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Az összes játék tud időölő lenni, nem csak az rpg-k...A kérdésre válaszolva, van akinek bejön, van akinek nem, ne a fiúk igényeinek próbálj meg megfelelni, csak csináld amit szeretsz.
2015. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Az, hogy szereti a videójátékokat, ez így magában még egy semleges dolog nekem. Ha tudunk együtt játszani, az határozottan előny. Viszont ha már függőségről van szó, vagy túlzásba viszi és fontosabb egy játék mint én, az viszont elég komoly hátrány...
2015. aug. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Ha csak azért játszik, mert mostanában rájöttek a lányok, hogy a fiúknak tetszik ez (bár nem mindegyiknek), akkor az gáz.

Egyéb esetben semmi gond.

2015. aug. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!