Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jó ez? Van ilyen ismerős...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó ez? Van ilyen ismerősötök?

Figyelt kérdés
Az összes fiú aki velem egy korú mind "swagyolo"-nak érzi magát.Mi a f***ért jó ez?Nem lesznek tőle többek.Szerintetek?

2015. aug. 26. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert ők így érzik jól magukat. Én magasról leszarom hogy hogy néz ki más, ha swagyolonak akar kinézni, akkor nézzen ki úgy. Ha bunkó velem, akkor ugyanúgy belelépek a szájába mint egy nem swagyolonak.
2015. aug. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó egyáltalán.

Az aki ilyen, nem lesz tőle több...


de te se leszel attól hogy oltod őket...


Amúgy te milyen korú vagy? mert szerintem nem "mindenki" érzi magát annak. Ha van valami bajod azt írd ki és ne általánosítgassál csak úgy.

2015. aug. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De nem ertem, mi az hogy annak erzi magat... Sot, lehet elegge le vagyok maradva, de meg mindig nem vagom mi ez a swagyolo cucc... A swag azt tom, hogy minek a roviditese de ennyi. :D
2015. aug. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én egyiket se tudom mi az, csak azt tudom hogy a mai tinik "divat" őrülete, vagy mi. Lehet hogy nem lesznek tőle többek, de ők így jobbnak, magabiztosabbnak érzik magukat. :)

Szerintem. :)

2015. aug. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hat a swag a "secretly we are gay"-nek a roviditese tudtommal... De hogy a yolo mi, azt nem tom. :D ~#3
2015. aug. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Yolo=you only live once (csak egyszer élsz), tehát élj menőn és belevalósan a mának. A swag eredetileg tényleg az volt, de manapság nem azok használják akik titkosan melegek. Nekem nincs közvetlenül ilyen ismerősöm, ennél értelmesebb emberekkel barátkozom. Maga az ilyen életfelfogás számomra nagyon idegen és ahogy észre vettem azok az emberek akik e szerint élik az életüket nem a legintelligensebbek (tisztelet a kivételnek). Szóval az én szememben ne,m hogy többek, inkább kevesebbek lesznek, főleg, hogy a legtöbbjük úgy használja ezt, hogy nem is tudja mit jelent, nem is az életérzés szerint él (amivel alapjáraton nem lenne gond) csak azért mond ilyeneket, mert "menő". Összességében felőlem csináljanak meg gondoljanak amit akarnak amíg engem nem kényszerítenek, hogy én is az legyek.
2015. aug. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha nekik ez a stílus tetszik akkor ez van! Te sem lesz több hogy kiírtad ezt a kérdést! Valakinek meg pont a te stílusod nem jön be!
2015. aug. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!