Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Leszbikus vagyok, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagyok, vagy csak össze vagyok zavarodva?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Mindig fiúkba voltam szerelmes,ők tetszettek kizárólagosan. Pár éve mintha lelkileg közelebb kerültem volna a lányokhoz. Van most egy fiú,vele ha beszélek,abszolúte érzem azt a pillangós dolgot a hasamban,ha meglátok egy helyes fiút,azonnal elpirulok. Tehát vonzódok a fiúkhoz. De most már annyira belelovaltam magam abba,hogy leszbikus vagyok,hogy bebeszélem magamnak,vagy nem tudom. Olyanokon is szoktam gondolkozni,hogy jó lenne egy férfival együtt élni egy lakásban,ami csak a miénk,de még feszélyezve érezném magam előtte. Sokkal inkább jobb lenne mondjuk a legjobb barátnőmmel lakótársaknak lenni,vagy ilyesmi. De már napok óta nem bírok rendesen aludni,ideges vagyok emiatt,és már a sírás környékez,hogy esetlegesen az lennék,amitől félek... Kérlek írjátok le mit gondoltok!

2015. aug. 27. 09:08
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Szerintem csak bebeszéled magadnak..
2015. aug. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
55%
Te biszexuális vagy a leírásod alapján, de miért baj ez? Ne tragédiaként éld meg...
2015. aug. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze, szerintem mindenki jobban megnyílik így első elgondolásra a saját neme előtt.

Tehát szerintem nem vagy leszbikus, sőt, biszexuális sem. Csak - ahogy írtad - össze vagy zavarodva egy kicsit.

2015. aug. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Igy az teljes emberiség szóba jöhet nálad és nem csak a fele (a férfiak)...
2015. aug. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az ki van zárva,hogy én egy nővel csináljam...
2015. aug. 27. 09:37
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem biszexuális lehetsz :)
2015. aug. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Lelkitársad, akivel közel kerültök egymással olyan nemű is lehet mint te vagy. A lelkitárs kifejezés nem egyenlő a szerelmmeddel. Szerintem csak bebeszélted magadnak.:)
2015. aug. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

A lányokban van egy kis biszex hajlam. Van akinél erősebb,van akinél nem.

Nincs ezzel baj. A lányok 80% smárolt már azonos neművel.

2015. aug. 27. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha kizárt h nővel csináldd akkor nem vavy se lezbi se bi, csak összezavarodva :) ha nagyon zavar teged beszelgess a szuleiddel
2015. aug. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha nem csinálnád nővel, nem lehetsz leszbikus.

Ha tetszik a srác, jelezz neki, aztán hajrá!

2015. aug. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!