Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ciki az ha lány létemre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki az ha lány létemre lánnyal szeretnék szeretkezni? Esetleg tudnátok ajánlani olyan helyet ahol tudok is találni olyat aki ilyet szeretne?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 13:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ciki,én is szoktam,de helyet azt nem tudok ajánlani.
2015. aug. 26. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Es te hol talaltal?:)
2015. aug. 26. 14:02
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Akár hiszed, akár nem, én már itt is ismerkedtem. De vannak társkeresök is a témában.
2015. aug. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Itt tényleg lehet hasonló lányokba akadni, bár már nincsenek kifejezetten ismerkedős kérdések, de ettől függetlenül írhatsz válaszolóknak.

Esetleg megpróbálhatsz leszbikus bulikat is, mint az Ösztrosokk vagy a WOW. Utóbbi pont lesz szeptember elején, ha jól emlékszem.

18l

2015. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
eropolis pl
2015. aug. 26. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Ez nem ciki, csak simán leszbikus vagy.
2015. aug. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 marikanéni ***** válasza:

Ciki az lenne, ha ezt elnyomnád magadban. Nem írtad, mennyi idős vagy, így azt sem tudom megítélni, hogy ez a fiatalkori fellángolás kategória, vagy kicsit komolyabb, mindegy, én szerintem ha érzel késztetést a leszbikus szexre, akkor ezt meg is kell élned.

Pinkvanilla társkereső oldal, vagy leszbikus szórakozóhelyek (Ösztro, WOW), ismerkedj, beszélgess hasonló gondolkodású csajokkal, aztán majd alakul a dolog.

Hajrá! ;)

2015. aug. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Írj nekem:)

2015. aug. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Angyalkak.Hu stb.. amùgy ha a vonzalom kölcsönös/amit màr egy pillantàsból levàgsz/ tök mindegy a gyürük polok,szinek mennyisège ès milyensège,mindenkinek tiszta lesz minden... 😁
2015. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha gondolod írj nekem:) 17/L
2015. szept. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!