Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányoknak miért vagyok unalmas...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányoknak miért vagyok unalmas, hogy egész nyáron tehenészkedtem és nem jártam el sehova?

Figyelt kérdés

Én úgy gondoltam anyának meg kell hálálni a sok jót amit kaptam pl.: saját kocsi

Anya közel 2 éve reggel négykor kell, és este 20 óráig dolgozik minden nap nincs szabadnap. Nő létére darál, tehenet fej. Munkamániás.


Egész nyáron dolgoztam, segítettem anyának az alábbiakat csináltam, nem mozdultam ki se szórakozni se bulizni. Egy csaj szerint ezért unalmas vagyok.


-tejeket adtam fel tejes kocsira

-teheneket fejtem

-tehenek alatt ganajoztam

-szomszéd faluban vásároltam üzemanyagot a trakikba

-anyának segítettem árulni

-Darát , terményt pakoltam

-traktoroztam egy keveset

-tejeket öntöttem fel a hűtőbe

-anyának segítem a kertben, főzni

-amikor úgy volt, mindig én vezettem anyának könnyebb legyen

-földeket is csináltam

-van vagy 250 tyúk ott is sokat segítkeztem, darát hordtam nekik, tojásokat szedtem, mostam


Még sorolhatnék egy párat. Úgy mindennap meg volt a feladatom. Tettem ,dolgoztam amit kellet. A lányok szerint ez unalmas, anya szerint meg csak jól nevelt aranyos gyerek vagyok. A lányok szerint meg egy uncsi fiú ,aki nem él, csak dolgozik, munkamániás hülye. :( Akinek kevés a szabadideje, mindig csak tehén seggében van. :(((((

Pedig jól tanulok anya miatt ,meg magam miatt 4-es 5-ös tanuló vagyok.


stb stb


2015. aug. 27. 12:41
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
85%
Jo, hat konnyen beszelnek azok a lanyok, akik eltartottak, par pipazasert cserebe kocsit raknak alajuk, meg attol lesznek depisek, hogy melyik Louis Vuitton taskat vegyek meg a penteki bulira. :))) Nevetseges. Ne foglalkozz veluk. Van egy ismerosom, 25 eves a csavo, 36 eves novel el egyutt, ugyanezt melozza, mint te.
2015. aug. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:

Igaz ,hogy fiú vagyok ,de én is jártas vagyok ebben és szerintem amelyik nő unalmasnak tart az nem érdemel meg.

Ez pont az a szakma amihez nem jár túl sok szabadidő és ezt megkell érteni egy lánynak ha téged akar.

Itt nem megy az ,hogy most 2-3 napra is otthagyjuk a fejős tehenet ,mert éppen nyaralni akar a barátnőm.

Ha nincs erre megfelelő ember akkor nem lehet otthagyni.

Ezt próbáld meg a fejükbe vésni ,mert szerintem ez egyáltalán nem unalmas ,hanem a lányok csőlátásúak.


Ha meg tudnák ,hogy ebben mennyi pénz van akkor meg ott állnának a kaputokban. :D


Én személy szerint azt javaslom csináld ezt és ne hagyd abba ,mert néhány városi liba ezt unalmasnak tartja.

2015. aug. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
100%

#1 +1


De azért egy egy délelőtt pihenőt te is hagyhatnál néha magadnak, hogy előző este el tudj menni valahová.

2015. aug. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:

sokaknak unalmas amit itt leírtál, mert monotonitást látnak benne...én nem dolgoztam ilyen munkát soha, de igazából szerintem nem unalmas, és elég hasznos munka...én informatikus vagyok több éve elég sokat dolgozok napi szinten, 2 éve főállásban előtte meg hobbi szinten...van aki az én munkámat unalmas tartja, van aki érdekesnek...szerintem a tiedben is van izgalom, de amit sok lány nem vesz észre az a szorgalom...hogy te nem egy munkakerülő alak vagy...inkább olyan lányt keress aki tudja ezt benned értékelni...


22F

2015. aug. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:

Nekem is volt egy ilyen párkapcsolatom. A fiú is ezeket csináltak, eleinte az anyukájának segített. Majd az anyukájának cukor betegség miatt le kellett vágni mind a két lábát, így szinte minden a fiú nyakába zúdult. Mivel ekkor már 1 éve együtt voltunk, bár nem volt zökkenés mentes a kapcsolatunk ez idő alatt sem. Rengeteg időt töltöttem náluk, sokat főztem, mostam, takarítottam. Én is állatokat etettem mert sajnáltam, hogy mindent neki kell egyedül végeznie. Ez így ment 1,5 évig. De nem bírtam tovább, szinte soha nem foglalkozott velem, nem mentünk el sehová. (itt nem nagy dolgokra kell gondolni nekem elég lett volna egy séta is csak hogy kettesben legyünk.) Az utolsó 1 évben nagyon tönkre ment a szexuális kapcsolatunk, mert ő mindig fáradt volt, neki pihenni kell mert reggel korán kel. Így elváltak útjaink. Nagyon sajnáltam, de ezt nem lehet hosszú távon csinálni. Időt kell szakítani egymásra. Nem kell itt hetekre külföldre menni, csak kisebb kikapcsolódások. Pl elmenni a strandra, moziba, vagy közeli helyekre kirándulni, vagy egy olyan napot ami csak rólunk szól.

A lányoknak abban nincs igazuk, hogy unalmas vagy. De abban igazuk van, hogy nem élsz. Most vagy fiatal,szórakozz és ne csak a munka legyen a fontos. És ha találsz magadnak egy lányt akkor ne hanyagold el, foglalkozz vele! :)

2015. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Értem köszönöm a válaszokat.

Csak több csaj szerint unalmas, meg kinevetnek ,ha megkérdezik mit csináltam nyáron. :( Ezért nem is merem elmondani ,ha kérdezik mit csináltam nyáron. Kinevetnek , azért ha mondom, tehenekkel foglalkoztam, meg a többit elmondom, kimosolyognak, meg azt mondják gáz. :(((

Tudod nekünk havi 3-400 ezer Ft van havonta ,de meg kell érte szakadni. emlékszem anyának 2 hete eltört a csonthártyája a lábában ,de dolgozni kell nem szabad megvárni ,hogy összeforrjon.



Apámnak nincs annyira sok földje, de neki évi 30 millió nettó rossz évben is. Évi 25 napot ha dolgozik vele egy 180 lovas traktorral. ez a különbség a föld és a jószág közt, a szüleim elváltak, apa abba a nőbe nyomja a pénz, anya sokáig kézzel mosott, mert apa nem engedett mosógépet, anyának, ennek az új nőnek 500 ezres konyhaszekrény, 100 ezres mosogatógép. Ja és apa új nője semmit nem csinál csak dohányzik kint, a házat belepi a gaz, 2 méter magas gazok vannak a portán. Hátul benőtte házat a fű, 2 méter magasan. 1 hónapot legalább külföldön vannak egy évben nyaralnak ,telelnek elvannak. Anya meg év 365 napján dolgozik, nincs ünnepnap semmi. Anyának 15 évig nem volt TB ,se nyugdíj fizetve, hogy mg több pénze lehessen apának.

2015. aug. 27. 13:31
 7/36 anonim ***** válasza:

figyelj ebbe születtél, ebben nevelkedtél, de mit tervezel a jövővel kapcsolatban?


mivel akarsz foglalkozni?

mennyi idős vagy?

2015. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 Mumusan válasza:

Nyugi, vannak nők akik meg tudják fogni a munka végét, és nem rinyálnak.

Viszont egy párkapcsolatban nagyon fontos hogy foglalkozzunk egymással is.

2015. aug. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
38%

Mert legalább 100 évvel le vagytok maradva a világtól! Ezeket nagyüzemben megtermeli más, a boltban megvehető. És most nem a háztáji gazdaságról beszélek. 5-10 saját kis haszonállattal, tyúkkal, akármivel. Az nem vesz el, csak napi pár percet.

Ma már senki nem él a mezőgazdaságból. Csak hobbiból űzi. Vagy modernebb szemléletű leszel és az igazán fontos dolgok fognak érdekeli vagy elveszel ebben a rohanó világban! Választékosan sem tudsz fogalmazni! Anyádnak nem kocsit kellett volna adnia, hanem jövőképet!

2015. aug. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:

Nem azt írtam, te nagyon okos, hogy nem lehet belőle megélni! Hanem azt hogy nem ebből élnek az emberek! Diszlexiás is vagy?


Nyilván van benne pénz! Sőt! Úniós pénzek, állami támogatások tömkelege... Apucid sem legálisan jutott hozzá a földjeihez, nyugi! Ott van csak az igazi mutyi!

De hogy folytassam a sort: Áfacsalások, adó- és járulékbefizetések elkerülése. Kérdezd csak apucidat! Kis gazdaság és 25 milla. Évi 25 nap munkával ahogy írtad. Legálisan. Na persze...

2015. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!