Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hivjam el valahova?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjam el valahova?

Figyelt kérdés
Szóval voltam nyári munkába egy üzembe és egy ott dolgozó lqny nagyon megtetszett de nem egy reszlegen voltunk szóval nem tudtam beszélni vele csak néha láttam meg köszöntünk egymásnak.Bejelöltem Facebookon de nem tudok mit írni neki mert tartok tőle,hogy lenéz vagy gyerekesnek tart majd mert neten írogatok ami nem is az én szokásom.Én 23 vagyok ő 21 lehet.Lányok ti,hogy reagálnatok ha így rátok irnat egy srác?
2015. aug. 27. 14:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha úgy érzed, lenne rá esély, hogy bármi is legyen köztetek, csak bátran.

Én is így ismertem meg a barátomat, akivel 9 hónapja vagyok együtt. Nyugodtan írj neki, legyél poénos, de figyelmes és kedves. Egy idő után érzékelni fogod, hogy akar-e valamit. Ha igen, akkor nyugodtan hívd el valahová ;-)

Igazából nem veszíthetsz túl sokat, hiszen eddig nem ismerted

18L

2015. aug. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igaz is nincs veszteni valóm.Köszi szépen és sok boldogságot nektek.
2015. aug. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!