Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti is szeretitek az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti is szeretitek az idősebb pasikat?

Figyelt kérdés
Főleg 17-25éves kor közötti csajok..mondjuk 28-40éves pasikat?

2015. aug. 29. 21:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet hurrogni, nem kell velem feltétlenül egyetérteni, de én valahogy nem tudok úgy a korombeli fiúk 90%-ára nézni, mint potenciális partner (mélységes tisztelet a kivételnek, amiből sajnos egyre kevesebb van), ugyanis őt( [link] például sokkal inkább tartom vonzónak, mint mondjuk őt( [link]

Természetesen nem azt mondom, hogy csak ilyen külsejű, ennyi idős férfiakat tartok helyesnek, van olyan, hogy korombelire mondom, hogy, igen, ő jól néz ki. Nyilván nálam is van egy határ korban (26 évesnél már ne legyen több az illető), de sajnos tényleg azt kell, hogy mondjam, hogy általában a 4-5 év a minimum. Ismétlem, vannak kivételek és személyes vélemény. 16/l

2015. nov. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 Nordzsesz válasza:
0%
3-as ő élve is úgy néz ki mint egy hulla....
2016. jan. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Fruzs33 ***** válasza:
100%

Én nekem kifejezetten inkább az idősebb korosztály jön be,30-ig teljesen okés,most lett januárban 25 a barátom,és azért az idősebb korosztály,mert nekem érettebb a gondolkozásom,teljesen más az érdeklődési köröm,mint az én tizenéves korosztályomnak.Engem inkább az olvasás,művelődés érdekel,miközben ők teljesen másképp gondolkodnak.

15/L

2016. febr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
35-ig. 18L
2016. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!