Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők! Miért szeretitek, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Miért szeretitek, ha idősebb nálatok a férfi?

Figyelt kérdés
2012. máj. 25. 15:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert az idősebbek érettebbek mind külsőre mind belsőre.. bár ez nem mindig így van de általánosságban ezért
2012. máj. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem. A páromat kivéve, aki egy évvel idősebb nálam (de igazán jól néz ki), nem igazán jönnek be az idősebb pasik. Érettebbek, tapasztaltabbak, oké, de nagyja olyan elhagyom magam pohos plötty, vagy ápolatlan vézna kóró.
2012. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem valamiért az idősebb korosztály "tetszik" vagyis hogy mondjam...idősebbekkel ismerkedem általában...de volt már negativ tapasztalatom...hogy az idősebb nem azt jelenti hogy érettebb gondolkodást takar..főleg érzelmi intelligencia területén.

Bár 35 fölé már nem mennék.

2012. máj. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert akármennyire is közhely, a nők korábban érnek. Természetesen vannak kivételek, vannak éretlen felnőtt nők és koraérett tizenéves fiúk is.

De ahogy végignézek az évfolyamtársaimon...néha nagyon gyerekesnek látom őket.

Szerintem a kb. +5 év az ideális, a férfi javára.

2012. máj. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én sokáig idősebb férfiak társaságát kerestem, bennük reméltem az érettebb lelket, a felelősségteljes gondolkodást, a sokféle élettapasztalatot és jóízű beszélgetéseket. EGy nálam fiatalabb férfiban találtam meg, akit kerestem :) Szóval már elmondhatom, nem életkorfüggő. CSak az ember próbálkozik! :)
2012. máj. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Mert agyilag kb akkor vagyok egy szinten az illetővel, ha 2-3 évvel idősebb nálam:)


21L

2012. máj. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Sokan azért szeretik az idősebb férfiakat, mert az apjukra emlékezteti őket, és ez ad nekik biztonságérzetet.
2015. nov. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!