Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak féltékeny vagy akar...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak féltékeny vagy akar tőlem valamit? És ha csak féltékeny akkor meg nem értem mert látszólag utál (. )? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Volt egy srác akivel nagyon jó barátok voltunk (nevezzük xynak)évekig aztán egy idő után elkezdtem máshogy nézni rá és mint utólag kiderült ő sem csak egy haverom akart lenni. Mostanra megutáltam lényegtelen, hogy miért és mostanában úgy tűnt, hogy ő sem bír engem túlságosan és ezzel nem is lenne baj, de ő minden srácnál mikor beszélgetünk oda jön és elkezd hozzá beszélni, ne tudjunk beszélni. Olyan mintha zavarná, hogy "ismerkedek" (inkabb barátkozas de látom hogy nagyon zavarja...) 

Multkor is az volt, hogy egy táborba mentünk és volt egy srac akivel nagyon jóban lettünk, sokat beszélgettünk hülyültünk, de mikorez feltünő lett xy állandóan odajött és borzasztó idegesítő volt. Meg mint kiderült mondott is dolgokat a sracnak, hogy túlságosan nyomulós szoktam lenni meg ilyenek és egyszerűen nem értem mit akar tőlem...


2015. aug. 29. 22:18
 1/2 hajnalka99 válasza:
Ez a csávó féltékeny, nem akarja, hogy más környékezzen be, szerintem akarna is tőled valamit, mert ha nem akarna, akkor nem csinálná ezt. valószínűleg nem meri bevallani neked, és lehet hogy még saját magának sem, hogy mit érez irántad.
2015. aug. 29. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyértelműen féltékeny. Szerintem nem akarja, hogy megtudd, hogy még mindig akar tőled valamit, azért vetíti le neked úgy, mintha utálna.
2015. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!