Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valakit ott hagyok szó...

Ha valakit ott hagyok szó nélkül facebook chaten, és látszólag nem nagyon érdekli, az nem is akar haverkodni?

Figyelt kérdés

Egy interneten megismert emberrel beszélgettem éjjel, le kellett lépnem szó nélkül mert elment az internet. És ahogy most fel tudtam menni újra, látom hogy egy szót nem írt, hogy itt vagyok-e még, el se köszönt se, egyetlen egy üzenet se jött.

Ez azt jelenti, hogy ő magasról lesz*rja, hogy fent vagyok-e vagy nem, és nem vagyok túl fontos neki?


2014. aug. 17. 09:14
 1/4 anonim ***** válasza:

velem is ez volt egyszer.

a beszelgeto partnerem besertodott, azt hitte hogy direkt csinaltam. megbeszeltem vele es azota is joba vagyunk.

2014. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ő mennyit kérdezett a beszélgetés alatt?

Ha csak válaszolgatott és inkább te kérdeztél, vagy ha csak 1-2 szavas válaszokra méltatott, akkor sajnos nem érdekled... Anno próbálkoztam az internetes társkereséssel és sajnos ezt tapasztaltam elég sokszor...

Nyilván, ha érdekelte volna, hová tűntél, írt volna, hogy hová lettél, vagy hogy holnap folytatjátok, ilyesmit...

2014. aug. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért írogatna és futna olyan után, aki szó nélkül lelép?
2014. aug. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy megfigyeltem, kétféle ember van ilyen helyzetben. Az első, aki leragadt egy 12 éves szintjén, és azt hiszi, hogy mindenkinek baromi fontos tényező az életében a chat és minden lényegtelen dolgot azonnal meg kell osztani a másikkal és azonnal választ kapni, meg ha nem köszön el este legalább 20 embertől és nem kíván neki mindegyik jó éjszakát, akkor nem is tud elaludni.

A másik része már rájött, hogy az embereknek esetleg nem ez a legfontosabb tényező az életükben, netán van más dolguk is.

Meg valahogy elég ésszerű, hogy ha nem válaszol az illető, akkor mi a fenének köszönjek neki? Vagy nem akar épp velem beszélni, vagy nincs a gépnél, jobb dolga van, akármi, de egyik esetén sincs értelme, hogy írogassak. Majd ír, ha van mondanivalója meg ráér és fordítva. Nem? :D

2014. aug. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!