Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek írjak neki boldog...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek írjak neki boldog szülinap uzit?

Figyelt kérdés

Ma van egy fiu ismersom szülinapja, akivel 2 eve oszt.tarsak voltunk es eléggé bonyolult volt a "kapcsolatunk" ( nem jártunk)

Es mivel nem tudtam, hogy mit akart pár eve, ezért megkérdeztem, hogy tudnánk-e találkozni?

Es sokáig 'csesztettem' , hogy találkozzunk mar ( kb májusban írtam neki utoljára)

Mar nem akarok vele találkozni, elfogadtam, hogy ez számomra egy örök rejtély lesz.


Szerintetek írjak neki boldog szülinapot uzit? ( privatban)



2015. szept. 1. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,én inkább nem privátban írnék neki,de szerintem mindenképp írj!!!
2015. szept. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincsen abban semmi,szerintem nyugodtan írj neki. Ha nem gyerekes a srác nem érti félre.
2015. szept. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj most semmi félreérthető nincs abba
2015. szept. 1. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nyugodtan írj, én is szoktam akár látásból ismert ismerősöknek is írni, nincs ennek nagy jelentősége. De azért utána ne kezdj el vele beszélgetni, szerintem nem érné meg.
2015. szept. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!