Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Totál el van .. minden. Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál el van .. minden. Nem találok olyan kapcsolatot amiben igazán boldog vagyok. Mit tegyek? Mit csinálok rosszul?

Figyelt kérdés

Nos volt egy hosszu kapcsolatom most. Ritkán találkoztunk es sok fiú ugrálta körül/a lányt és a testi kontaktus totál kifulladt a kézenfogva sétálásnál. Egyébként tudni kell rólam hogy hülyülős ember vagyok és ha lenne egy normális szerelmem egész nap de tényleg egézs nap vele lennék. Egyfolytába ott szertnék lenni mellett. És szükségem van arra hogy gyakran erősítsé bennem a barátnőm hogy szeret. Szóval volt ez a hosszu kapcsolatom (1ev 4honap) es jott egy lany akivel a fönt említett összes dolog meg volt... Nagyon jol ereztem vele magam. (Itt még a kapcsolatba voltam) o is erdeklodott felém a testvérei is azt mondták hogy már biztos megvan és a barátnői is. Mivel ilyen biztos voltam a dologban szakitottam a több mint egy éves kapcsolatommal és megkérdeztem ezt a lanyt.... Elutasitott... Nem csak én de senki se értette... Ez nagyon .... volt! Akkor jött egy másik lány aki már szerelmes volt belem én ezt tudtam is ezert ossze jöttünk. Lehet csak pótolni akartam vele az előző lanyt lehet hogy tényleg szeretem. Én se tudom. Most járunk. De ez is béna mert több napja nem keressük egymást. Meg a lányon nem lehet látni hogy szeret. Mármint pontosan tudom hogy igen!! De mire megyek vele ha nem mutatja :D ezt értitek nem? Jo volt ezt igy leírni... Sok minden ez így egyszerre főleg hogy mindez kb 1honap alatt. Mit csináljak ezzel a mostani kapcsolatommal? Mit mondotok erre az egész történetre?


Én 16/F Debrecen a lányok meg mind 15 és ugyan az a város..



2015. júl. 6. 18:41
 1/4 A kérdező kommentje:
Buszon írtam/írok bocs ha vannak hibák
2015. júl. 6. 18:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Add át inkább a ülőhelyed az öregeknek
2015. júl. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Debrecenbe kéne menni,

Pulykakakast kéne venni...

2015. júl. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Nekem is volt egy kapcsolatom, 1 hónapja ért véget, és én sem voltam boldog benne egy idő után. Mert a pasim alig foglalkozott velem, még néha az is zavarta ha megöleltem. Én próbáltam menteni a kapcsolatot, aztán rájöttem, nincs jövője. Így hát szakítottunk.

16/L

2015. nov. 24. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!