Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan ismerkedjek meg Vele?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek meg Vele? Részletesen lent. 👇

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Konkrétan úgy van az egész, hogy tetszik nekem egy fiú a suliból, aki kb. 1-2 évvel idősebb, mint én. Ma a suliban a folyosón szünetben elmentünk egymás mellett és néztük egymást. Az volt a legjobb, mikor olyan 5 másodpercig egymás szemébe néztünk. Az olyan jó volt... Amúgy az osztálytársaim mindig csúfolják őt, főleg a fiúk (éretlenek), pedig sztem sosem ártott nekik. Na mindegy ez már az ő bajuk... Mondjuk ha sok időt lennék Vele, vagy talán elkezdenénk járni bizti, hogy nekem is mondanának azért 1-2 szót, de az már k*rvára nem érdekelne (már bocsi a kifejezésért). Szóval az a lényeg, hogy szeretném megismerni. Természetesen még a közelében se merek menni, beszélni vele főleg nem... De ha valakinek van valami ötlete, esetleg valami bátorító módszere/szövege, hogy merjek odamenni hozzá. Vagy hagyjam, h Ő kezdeményezzen?

12/l

Ui: Légyszi, azzal ne jöjjetek nekem, hogy 12 évesen korai pasizni stb. Csak az írjon , aki a kérdésemre írja meg a választ. Köszi :)


2015. szept. 1. 20:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
pisis-pelenkás, talán még cumizol is?!
2015. szept. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Vedd a bátorságot, és menj oda hozzá, mit veszthetsz ? :) Kezdj el beszélgetni vele, aztán már magától alakul :D
2015. szept. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
1-es! Mondtam, hogy csak normális válaszokat kérek. Nem is értem az ilyen embereket... Ennyire unatkozol?
2015. szept. 1. 20:23
 4/17 anonim ***** válasza:
0%
Te inkább tanúlnál! Én már kijártam a sulit!
2015. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Edward Scissorhands válasza:

Szia! :)

Szerintem, ha úgy látod rajta, hogy te is szimpatikus vagy neki (és abból, amit írtál, erre következtetek), egy kicsit még várj, hátha ő szeretne kezdeményezni. Viszont, ha nem teszi, vagy inkább nem akarod kivárni, hogy végre megtegye, akkor mondjuk megtudhatnád, hogy nem jó-e valamelyik tantárgyból, és azt mondhatnád neki, hogy valaki (mondjuk egy tanár) őt ajánlotta neked segítségül. Ez nem lenne feltűnő, és máris lenne közös témátok, utána meg már simán összebarátkoztok. Vagy esetleg, ha sikerül egyszerre hazaindulnotok és vele nem megy más, megkérdezhetnéd, merre megy, nincs-e kedve társasághoz, mert te már "unod" a többieket. :D biztos örülne neki, minden esetre, bármikor, amikor van bátorságod, mosolyogj rá, vagy csak nézz rá kedvesen, ebből bajod nem lehet, és biztos örülne ennek is

Esetleg még, ha van szakkör, vagy sport a suliban, amire jár, te is elmehetnél, és ott barátkozhatnál vele. Van még az a lehetőség is, hogy ha mindketten fent vagytok egy közösségi oldalon(pl: facebook), akkor ott megkeresed, és ott kezdeményezel. Ezek jutottak eszembe. Sok sikert!! :)

2015. szept. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Edward Scissorhands válasza:
Én is kijártam a sulit és van jobb dolgom is, mint másoknak beszólogatni. Ne bánts meg másokat, akik csak segítséget kérnek! Sőt, egyáltalán ne bánts senkit!
2015. szept. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Na mind1. Mostmár tényleg normális válaszokat kérek, ha valakinek mégis van valami kifogása, vagy netalán tán vitatkozni akar velem, az légyszi priviben tegye!
2015. szept. 1. 20:33
 8/17 anonim ***** válasza:
#6: nem +bántás, nevelés kérdése! Neked van 12 éves gyermeked? Akkor +értesz-mint 90% jól válaszoló!
2015. szept. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
#6: nem +bántás, nevelés kérdése! Neked van 12 éves gyermeked? Akkor +értesz-mint 90% jól válaszoló!Sajnálom a 1/2-re értettél-a kérdezőt +értem!
2015. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem a 6-ost
2015. szept. 1. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!