Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, mit reagalnatok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, mit reagalnatok egy ilyen üzenetre?

Figyelt kérdés

Beszélgetek egy sráccal es olyan érzésem volt, hogy nem akar beszelgetni es arra gondoltam, hogy megírom neki ezt:

"Bocsi, hogy Zavarlak, majd ha lesz kedved beszelgetni, írj"



En írtam beki es nem köszönt vissza, csak 1 szóval válaszolt a kérdésemre

Majd újabb kérdést tettem fel neki, de arra is csak 1 szavas választ adott ( es nem 'várom el', hog kisregenyt írjon, csak legyen mar legalább 4 szó)



De megkérdeztem tole, hogy mi a baj, zavarom-e , de erre csak az volt a válasza, hogy nem, dehogy

Most nem tudom, hogy akkor mivan :/


Fiuk, ti mit szólnátok hozza, reagalnatok ra, ha egy lany ezt ( idézőjeles rész) írna nektek?



2015. szept. 2. 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagynám a pics*ba, mert sz*rik rám.
2015. szept. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Azt reagálnám rá, hogy "nem zavarsz", mert miért zavarnál?

Én ugyanígy jártam a napokban egy csajjal, de ő egyáltalán nem válaszolt....

2015. szept. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez alapján úgy tűnik, hogy nem igazán találtátok meg a közös hangot, nincs miről beszélgetni vagy egyszerűen nincs kedve beszélgetni. A mondatodra meg szerintem, akkor reagálnék ha lenne kedvem beszélgetni.
2015. szept. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Most beszéltél vele először? Ha igen akkor nemtudom mi baja lehet,csak simán ilyen...de ha nem akkor szerintem csak nagyon fáradt,tényleg semmi kedve nem volt beszélgetni,és azért éppen volt olyan udvarias s nem mondta el hogy zavarod...



Én nem reagálnék semmit erre nem nagy ügy...de ha tényleg nem lenne kedvem akkor is csak annyit mondanék hogy "oké,bocsi,szia" :) 16/f

2015. szept. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Zavaros a történet... idegenekkel minek állsz szóba, ha nem ismered, HA meg ismered akkor sem egy lánynak kell kezdeményezni!
2015. szept. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szarik rád. Valószínű nem fogja az arcodba mondani hogy igen bmeg zavarsz, csak ha nagyon rámenős vagy. Ha érdekelnéd akkor nem 1 szóval válaszolna és nem kéne feltenned ezt a kérdést.


Utolsó:

Miért nem szabad a lányoknak kezdeményezni?

2015. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az egyik (fiú) haverom ugyanez ,de én ezen röhögni szoktam , bár ha tetszene akkor nagyon zavarna.
2022. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!