Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok/Nők! Ti mit reagálnátok...

Lányok/Nők! Ti mit reagálnátok erre az ismerkedős üzenetre egy ismeretlen férfitől?

Figyelt kérdés

"Hát XY Figyelj, ha választanom kellene aközött hogy eltölts velem egy éjszakát,vagy hogy nyerjek a lottón én azt választanám hogy....nyerjek a lottón. De hidd el, életem egyik legnehezebb döntése lenne ;)"


Szóval erre az ismerkedős üzenetre mit válaszolnátok vissza, ha ezt kapnátok egy ismeretlen pasitól, hölgyek? Szerintetek vicces, vagy inkább bunkó, lenéző stílusban írhatta ezt az üzenetet?


2013. szept. 2. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Legalább őszinte. :)
2013. szept. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Didiiayer ***** válasza:
Szerintem nem akart megbántani, csak őszinte volt.
2013. szept. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg miért akarsz ismeretlen nőkre ilyesmit ráírni? o.O
2013. szept. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#3: A kérdésre válaszolj légyszíves, és ne kérdezgess vissza!
2013. szept. 2. 18:32
 5/8 Pain for Pleasure ***** válasza:
Ezt írnám: Jól döntöttél, én is így jártam volna el a helyedben, csak számomra a döntés könnyű lett volna. :)
2013. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám hová tenni, szerintem ez eszméletlenül gáz. Semmi humoros nincs benne.
2013. szept. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem poénkodni akar az illető, de nem igazán lennék vevő erre a poénra személy szerint.
2013. szept. 2. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ha fényképe/adatlapja alapján tetszene, akkor azt, hogy szívesen ismerkednék vele, ellenben abszolúte semmit sem reagálnék rá, akárcsak a netes levélkék zömére. :D Bunkóság vagy sem, de minek áltassak én feleslegesen bárkit is?


Ez már sajna csak így megy netes ismerkedésnél. Írhat nekem akár saját, személyre szóló verset is (bár szerintem ilyen nem létezik, mert az esetek 98%-ában úgy csórják le valahonnan, ha pedig mégis saját, akkor nem személyre szabott, mert ki tudja előttem hány csajnak küldte már el), ha egyszer nem jön be, akkor onnantól kezdve nincs számára mondandóm. Ha viszont valami megfog benne, akkor a mezei "Szia, van kedved ismerkedni?"-re is egyértelműen igenlő választ adok.

2013. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!