Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk? Ti mit tennétek ha a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk? Ti mit tennétek ha a barátnőtök közölné veletek hogy biszex és hosszútávú komoly kapcsolatot szeretnétek mind a ketten?

Figyelt kérdés
Engednétek hogy lefeküdjön lánnyal? Vagy csak ha hármasba nyomjátok? Vagy egyáltalán nem engednétek?

2015. szept. 3. 00:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%

„Engednétek hogy lefeküdjön lánnyal?”


Mert ha hetero, akkor engeded neki, hogy lefeküdjön másik fiúval, ugye?


„Vagy csak ha hármasba nyomjátok?”


Ez esélyes, de...


„Vagy egyáltalán nem engednétek?”


...de szerintem nem „nem engedném”, hanem szakítanék. Nekem nem kéne olyan lány komoly kapcsolatra, aki nem heteroszexuális.

2015. szept. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Szivesen osztoznék a barátnöjével.
2015. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
28%
Feleségül venném azonnal. Szóval ha te is ilyen vagy, akkor írj nyugodtan(nem zavar ha pár barátnőt is hozol)
2015. szept. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lebontva, fölösleges sallangoltól mentesen:


Engedném-e hogy megcsaljon?


Persze, ha akarja - csak tegyük hozzá, hogy attól a perctől nem lenne a barátnőm. De ha az szíve vágya, hát hajrá. Hármasban meg aki akarja, engem speciel nem vonzana a dolog egyáltalán, nálam az ugyanúgy megcsalás, ha én is ott vagyok, akkor is.

2015. szept. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Dobd ki a rihét
2015. szept. 3. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
37%
Én még örülnék is neki :D A sok idóta itt sír, hogy "rihe" meg hasonló. Semmiben nem más mintha heteró lenne, akkor csak más fiúkhoz vonzódhat, így meg a te célközönséged felé is. Mind2 esetben ugyan úgy megcsalhat, tök mindegy. De így legalább van esély hármas, és ki tudod vele beszélni Hogy melyik csajnak jó a segge. A jó párkapcsolat megalapozva, csak te tudod elbaszni :D 20F :)
2015. szept. 3. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Beteg egy kategória ez a Tini párkapcsolatok...
2015. szept. 3. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

és akkor mi van?

Én hetero vagyok nem dugok fűvel fával...szerintem a kapcsolatban élő biszexek sem, és a kapcsolatban levő homoszexuálisok sem...


megcsalás az mindig megcsalás...megcsalás = végleg szakítás nálam...


22F

2015. szept. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nemhagynám hogy lefeküdjön mással,mindegy hogy lány vagy fiu...ez pont ugy megcsalás..
2015. szept. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

"hosszútávú komoly kapcsolatot szeretnétek mind a ketten"

ketten nem hárman.


da 3as amúgy jöhet.

2015. szept. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!