Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mikor fogja megkérni a kezem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogja megkérni a kezem? Még túl fiatalok vagyunk? A lentiek alapján hosszútávú lehet ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés

1 és fél éve vagyunk együtt.

Mostanában sokat beszélgetünk a jövőről, de általában én szoktam felhozni a témát.


Nem rég szóba jött az összeköltözés és ehhez hasonlók.

Komolyabban belemártottuk magunkat a témába.

Azt mondta, hogy neki kell egy év együttélés, hogy megkérje valaki kezét.

Azt kérdeztem mit gondol a jegyben járásról, díjazta, szerinte nem rossz dolog.


Azt mondta velem el tudja képzelni a jövőjét, de más lánnyal nem. Azt mondta akar majd gyereket tőlem és azt akarja, hogy én legyek a felesége egyszer.

Sokszor szóba jön az összeköltözés téma.

Lassan ő is akar költözni otthonról (3 éven belül) és engem is akar vinni magával.

Tetszik az ötlet, addigra úgyis befejezem a tanulmányaimat és ha mindenigaz munkám is lesz, de ha mégse szerintünk az se baj, mert jól kereső állása van.


Ezek alapján lehet hosszútávú ez a kapcsolat? Megkér valaha?

Komolyan gondolhatja?



2015. márc. 23. 21:18
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Hany evesek vagytok? Egyebkent a kortol fuggetlenul nekem ebbol a leirasbol ugy tunik, hogy egyelore nem szeretne eljegyezni. Biztos szeret, de az eljegyzes meg lehet, hogy tul korai neki es zseretne egybekotni ugy a dolgot a hazassaggal, hogy csak akkor keri meg a kezed, amikor mar megvan minden hatter ahhoz, hogy mondjuk egy ev mulva lagzitok is lehessen.
2015. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
ő 20, én 17 leszek
2015. márc. 23. 21:24
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Pofátlanul korai
2015. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
86%
Iszonyú fiatalok vagytok, egy 20 éves srác nem fogja lekötni magát. De ha mégis, akkor lehet te fogsz rosszabbul járni, mikor 3 évvel később otthagy majd 1 gyerekkel azért, mert ő nem élte ki magát...
2015. márc. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
92%
17 evesen meg rengeteget valtozhatsz, nagyon korai ez meg.
2015. márc. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
92%
"szerintünk az se baj, mert jól kereső állása van."-ebből is látszik, hogy nagyon korai még. Az hogy otthon lakva jól kereső állásnak tűnik, az nem azt jelenti, hogy el tud tartani egy családot.
2015. márc. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
92%
"Neki kell egy év együttélés ahhoz, hogy megkérje valaki kezét." - figyelem, 20 éves!
2015. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
24%

Ez nem korfüggő. Simán gondolhatja komolyan akár 20 évesen is. Az én férjem is ennyi volt, még nem töltötte be a 21-et amikor megkért, és komolyan gondolta. Nem hinném, hogy ő volt az egyetlen férfi aki ilyet tett ilyen idős korában:) Mondjuk az is tény, hogy én akkor már 24 éves voltam.


Te kérdező, azért még elég fiatalka vagy, bár ez sem lehet akadály, ha valóban komolyan gondoljátok. De mivel még csak 17 vagy, azért várhattok ezzel a dologgal. De úgy látom nem is akartok sietni. Legyetek együtt, és idővel kiderül mennyire komolyak a szándékai. Nyilván ha 4-5 év múlva sem haladtok egyről a kettőre, érdemes megbeszélni újra, hogy ki mit gondol a témával kapcsolatban.


Én azt mondom, hogy az érettség nem kortól függ. Bármi lehetséges.

2015. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
71%
Túl korai. Majd 20 évesen tedd fel ezt a kérdést.
2015. márc. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Miért olyan fontos egyáltalán, hogy eljegyezzen?

Pontosabban miért olyan fontos ez Neked 17 évesen?

Szerintem nagyon korai és nem is értem, miért akarod ennyire...


Én elgondolkoznék a helyedben, mit is szeretnék ezzel betölteni az életemben és hogy miért olyan fontos a házasság számomra.

Ha komolyan gondolja, 5 év múlva is komolyan fogja gondolni, vagy több... Az eljegyzést is fel lehet bontani, ez nem biztosít semmit. A bizonytalanságodon pedig nem fog változtatni.

2015. márc. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!