Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk velemeny!? Ti ehhez hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk velemeny!? Ti ehhez hogy allnatok hozza? Vagy mit szolnatok ehhez? Zavarna titeket?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor elofordul velem hogy baratommal vagyok es ha megolel vagy akar csak az oleben ulok ,puszit ad stb. Szoval ugymond kisebb dolgoktol is annyira beindulok hogy mar neha neha szegyenlem.Egyszeruen kepes vagyok meg attol is felizgulni ha csak ragondolok.Es hat ez bizony eleg ciki is tud lenni plane hogy ha nem nalunk vagy naluk vagyunk hanem mondjuk nyilvanos helyen.Sokszor alig tudom magam visszafogni pedig meg szuz vagyok.Erre ti hogy reagalnatok?Vagy mi a velemenyetek!?Elore is koszonom a valazokat!
2015. szept. 4. 14:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Nm zavarna.. Szerintem ez termeszetes. :)
2015. szept. 4. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:)
2015. szept. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Ne aggóggyá' leányom. Én is ugyanúgy vó'nék ezzel dehát ez nó'mális. Úgyhogy azt javasó'nám, hogy tegyé' be még egy betétet vagy tampont ó há mittudomén azt a laposat oszt jóvan'. Meg most emiatt nehogy szégyenkezzé', me' azt a templumba' kő. Igen amúgy mezei lögény' vónék'.
2015. szept. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Addig jó amíg így érzel!! :):D Hidd el ez teljesen természetes. Szerelmes vagy a barátodba és kívánod. :) Éppen beszélhettek is erről,ha már olyan idősek vagytok.
2015. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ez nagyon jó dolog. barátnőm is ilyen, szeretem.
2015. okt. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!