Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Újonnan vásárolt opel gépkocsi...

Újonnan vásárolt opel gépkocsinkban cd30-as rádió van. Nem kaptunk hozzá rádiókódot, állítólag nincs meg, a kereskedő szerint, viszont olvastam több helyen hogy ehhez a típushoz nincs, ha lekötöm az aksit, utána kód nélkül működik. Lehetséges ez?

Figyelt kérdés

2015. aug. 15. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Ujonnan vasaroltad, nem mukodik, es elhoztad igy? De miert? Milyen kereskedes ez, konyorgom, az a tipus, ahol 2.5l benzinnel adjak el az ujautot, hogy a szomszedos kutig meg epp elerjen?
2015. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1 Te háttal ulsz a moziban? Nem arról van szó, hogy ne mukodne, hanem arról, hogy akksi levétele után fog-e.

..és igen fog. Ez egy 15 éves tipus még a H Astrák idejébol. Nem kér kódot.

2015. aug. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges! Amelyik kódot kér, az kérni fogja az akku lekötése után is. Sőt, akkor kéri igazán...
2015. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Korrigálom magam. Újonnan,azaz nekünk új. Egy 6éves H astra caravan. Tökéletesen működik a rádió,csak az első autónknak volt kódja,s furcsálltam,ennyi. Gondoltam több válasz megerősít. :-)
2015. aug. 16. 08:44
 5/7 anonim ***** válasza:

Akkusaru levétel után nem fog kódot kérni, nyugi. Ez ezer százalék. Nekem CD70Navim van és az se kér kódot és volt már CD30 is a kezem alatt.

Viszont, ha rádiót akarsz cserélni, mert pl tönkre megy, vagy szeretnél olyat, ami lejátszik mp3-akat netán navigációt, ahhoz le kell majd tanítani az autóról a meglévőt, amihez kell a rádió kódja. A "carpass" kártyán a rádiókódon kívül van az autó biztonsági kódja és a kulcskód is. Ezek se haszontalan dolgok, ha megvannak. Ha az autó agyában kell valamit programozni (alkatrész cserénél előfordul), akkor kérni fogja a gép a biztonsági kódot. Illetve ha netán elhagynád az egyik kulcsot és másikat kell rendelni, ahhoz a kulcskód fog kelleni. Ha magyarországi első üzembe helyezésű az autó, akkor márkaszervizben le tudják kérni utólag is a kódokat. Van ahol jó fejek és nem kérnek érte semmit, van ahol azt mondják hogy 10.000Ft a carpass pótlása. Ha külföldről behozott a gép, akkor már bajosabb, de nem reménytelen.

2015. aug. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es, 15 éves H Astra?! Azt azért megnézném! A legelső példányok is 2004-esek, tehát idén 11 évesek.
2015. aug. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;-)
2015. aug. 17. 01:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!