Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tini lányok, ti barátkoztok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tini lányok, ti barátkoztok fiúkkal és szoktátok őket elhívni valahova pl meginni valamit barátkozás céljából?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam lány és elhívott. Ez mit jelent? Barátkozni szeretne? Eddig is volt ilyen, de ők mind ismerkedni szerettek volna és tetszettem nekik. Még minden új, élőben nem beszéltünk, csak fb-n, de ha ránézek mindig mosolyog, de van barátja.

2015. szept. 4. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne álmodozz hogy tetszesz neki...én rendszeresek iszok a női barátommal és eddig semmi nem volt.
2015. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem sok fiu haverom van. Kb minden nap egyutt eszek az eggyikkel es tobbszor eljarunk suli utan helyekre van h ketten csak.

Hat mar regota vagyunk baratok. De emlekszkem az elejen reszerol volt h tetszettem neki de ezen szerencsere mar tulvagyunk es baratnoje van.

Mi is voltunk mar kavezni de egy olyan se volt meg h mi elore megbeszeltuk volna. csak spontan. De lehet a lany meg aki teged hivott szereti megszervezni az eletet:)

Enis mosolygok ha egymasra neznunk a fiukkal annak ellenere h eggyik se tetszik xd szoval szerintem majd ha flortolni kezd akkor aggodj ezen. Ha baratja van akkor meg megkevesbe :)

2015. szept. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!