Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Középsulisok! Ha megy egy új...

Középsulisok! Ha megy egy új csaj a suliba, és nagyon csúnya akkor is barátkoztok vele?

Figyelt kérdés
Nagyon csúnya vagyok,és félek,hogy a kinézetem miatt senki sem fog velem szívesen barátkozni..

2014. máj. 3. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
84%

Mi a sz*rért van mindenki a külsővel elfoglalva!?Ezrével olvasgatom mindenhol hogy jaj így csúnya vagyok jaj úgy csúnya vagyok, ronda vagyok piszkálni fognak stb..Ennyire lényeges már hogy valaki mennyire szép?Ha önmagadat adod és rendes vagy az emberekkel tök mindegy hogy nézel ki, találsz magadnak barátokat.Gimiben már azért valamennyivel elnézőbbek a srácok/csajok mint általánosban.Akinek meg nem tetszel azt leköll jó magasról sz*rni.

Amúgy lehet nem is vagy csúnya csak te gondolod magadnak azt hogy csúnya vagy.

2014. máj. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
24%

Reméljük, találsz barátokat!

Egy lélekgyógyász foglalkozhatna ezzel az elképzeléseddel, hogy "nagyon csúnya vagyok" , segítő lenne, egész életedben könnyebben, jobban érezhetnéd magad.

2014. máj. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%
Ha csúnyának képzeled magad nem is lesznek barátaid! Az elsőnek igaza van! Mi az hogy csúnya? Ha meg annyira csúnyának gondolod magad azon is lehet javítani..túlsúlyos vagy? Simán lehet szép alakod! Ha meg azt gondolod hogy az arcod csúnya sminkeld ki magad! Az én sulimban volt egy 100 kilós csaj és az osztályból az összes srác bírta ők, barátai voltak mert önmagát adta! Szóval csak te hiszed hogy ronda vagy... gyorsan megkedvelnek ha magadat adod
2014. máj. 3. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Vree ***** válasza:
100%
Alapvetően az a fontos, hogy te ne parázz rajta nagyon. A középsuli már nem az a "hülye Kata, nagy a fara" színvonal, mint az óvoda/kisáltalános. Ott már sokkal inkább a túlaggódás az ami meggátolhat valaki mást hogy barátkozzon veled: "Úristen, ha sokat bámulom az orrát vajon megsértődik?" Ha bírsz közvetlen lenni, akár lazán is kezelni ha bármilyen testi hibád van, az a legjobb ajánlólevél. Akkor azt fogja gondolni a srác/csaj, hogy ez egy rendes arc, ezzel lehet beszélgetni, nem fog kiakadni és azt terjeszteni hogy szemét szatír vagyok ha elsütök egy rossz poént hogy "Na akkor most a nagyorrúak előre!" vagy ilyesmi. Vagy nem fog kidobni ha azt mondom neki hogy nekem jobban tetszik mint a rendes arcú lányok, mert hogy akkor szerintem az ő arca nem rendes. Nem t'om érted-e amit mondok? :)
2014. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más a szép. Van, aki csak azt a nőt tartja szépnek, aki hosszú, szőke hajjal, hosszú lábakkal, feszes fenékkel, mély dekoltázzsal meg óriási mellekkel csücsörít. Nekem például az, hogy milyen a haja, a melle, a feneke, a szája, a lába, tök mindegy.
2014. máj. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!