Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog az, hogy az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog az, hogy az apám konkrétan nyomoz utánam?

Figyelt kérdés
Mindent tudni akar, ha elmegyek sétálni a barátnőmmel például, fenyeget, hogy nézni fog engem/követni fog. Ha hazaértem a pontosan megbeszélt időpontra, számon kér, hogy kivel találkoztam, merre jártam, kivel beszéltem, mit beszéltem. Nagyon idegesít. Normális ez? Mások is vannak így ezzel? Hogy lehet leállítani? Vagy hogy ne nyomozzon utánam? Már próbálkoztam, de nem sikerült, azóta még jobban aggodalmaskodik, számon kér, mert azt hiszi, fiú van a dologban... 13/l
2015. szept. 4. 17:14
 1/7 anonim válasza:
Szia nem lehet hogy valami rosszat csináltál előtte azért nem bízik benned és azért félt ennyire?
2015. szept. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
hat ez kicsit tulzás.De biztos csak félt téged és nem akarja hogy bajod essen.Mondjuk szerintem kicsit fura hogyha 13 évesen már azt hiszi jársz valakivel
2015. szept. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem csináltam semmit sem előtte... Egyszer, még 11 évesen mondtam neki nagy örömömben, hogy tetszik egy fiú, és én is tetszek neki... Lehet azt hitte, járok vele?! Nem tudom... Pedig semmi nem történt. Nem értem... Jó, hogy félt, de ennyire?!Ez már azért túlzás szerintem...
2015. szept. 4. 17:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyud mit szól hozzá? Vagy valamelyik rokonod nem tudna vele beszélni?
2015. szept. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Anyu is mondta már neki elvileg...
2015. szept. 4. 19:31
 6/7 KJUsul ***** válasza:

Bár minden apa ilyen lenne, nem lennének olyan lányok, akik nem szüzen mennek általános 5. osztályba....


De ha annyira idegesít, kérdezd meg tőle, hogy bízik-e benned? Ülj le vele még egyszer, mondd el milyen idegesítő a bizalmatlansága és egyezzetek meg abban, hogy ha olyan helyre mész (pl diszkó, házibuli stb)akkor tartod vele a kapcsolatot és utólag beszámolsz valamennyire, de ne bizalmatlankodjon. És megbeszélhetitek, hogy ha elmész mondjuk moziba, akkor a film vége után 5 perccel felhívod, hogy minden rendben. Idővel megnyugszik és ő is túl lesz ezen az időszakon, amikor majd már jobban meg fog benned bízni.

2016. júl. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem minden a neveltetésen múlik. Hogy ha azt látja, hogy mások is ezt csinálják, szexelnek agyba-főbe, lehetsz te akármennyire jó szülő, nem biztos, hogy a lányod attól még szűz marad 14 évesen.
2017. márc. 15. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!