Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Konkrétan mi ez a dolog...

Konkrétan mi ez a dolog Pokorni meg Lázár közt?

Figyelt kérdés
2014. dec. 18. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Hatalmi harc. Mindkettő többet akar, a másik hatalmát megszerezni.
2014. dec. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt én is látom... De konkrétan, részletekbemenően min is vesztek össze?
2014. dec. 18. 14:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Pokorni megelégelte, hogy a Lázár, Rogán féle csürhe milliókat költ, a néhány százezres fizetéséből az adóbevallásnál meg százmilliós adósságaik vannak a családjuk felé (na persze), meg elfelejtenek házakat autót bejelenteni, szegény hogy tudna elszámolni 5-ig mással is megesik :D, szóval Pokorni felszólította őket, hogy vegyenek vissza a luxusból amiben élnek és a fizetésükhöz mérten szabják a cipőjük méretét.
2014. dec. 18. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pokorni egy rendes ember. El is tünt a fideszen belül.
2014. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül Pokorni tért végre észhez és látta meg, mik mennek a fideszen belül, milyen aljas cselszövésre készül az ország ellen.

Tisztelem Pokornit, mert kinyílt a csipája és hogy elhúzott a fidesz frakcióból!

2014. dec. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pokornit mindig is korrekt politikusnak tartottam, Lázárt sosem. Pokorniék rászóltak Lázárra, hogy nem kéne már felelőtlenül habzsi-dőzsizni, erre Lázár olyan nyilatkozatot tett, ami demokráciában elfogadhatatlan, hiszen a vita és a döntések kritizálása minden demokráciának lételeme, enélkül csak diktatúra van. Szerintem most nagyon jól látszik, merre felé tart az ország, sajnos Orbán is egy ilyen utat választott, nagyot csalódtam benne, de nem véletlenül adott Lázár kezébe akkora hatalmat. Jó látni, hogy vannak a Fideszen belül még olyan emberek, akik emlékeznek a párt igazi céljaira, akik tudják még, hogy milyen elveket kéne követni, sajnos Orbán már csak félig-meddig, és már csak árnyéka emberileg is egykori önmagához képest. Ő már nem a hazáért küzdő lelkes forradalmár, mint régen, hanem egy kapzsi és hataloméhes vezető. Lázár pedig az elmúlt 20 év egyik legveszélyesebb politikai vezetője. Sokan a Pintért szidják, hogy ő maffiózó, lehet, de Pintér legalább még ismeri az élni és élni hagyni elvet, Lázár teljesen gátlástalan személy. És az Index szerint is egyeztetett a nyilatkozat előtt a miniszterelnökkel. Nekem most lett teljesen egyértelmű: ennek a kormánynak mennie kell...

Most pedig reméljük, hogy elvesztik a 2/3-ot, mert akkor itt végleg lőttek a demokráciának.

2014. dec. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!