Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazam van azzal, ha azt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazam van azzal, ha azt mondom, hogy ha fontos vagyok egy lánynak, akkor ő is keres engem?

Figyelt kérdés
Nem törvényszerű hogy mindig én keressem a lányt, ő is kereshetne..és ebből akkor le lehet szűrni hogy számítok-e neki..jól gondolom?

2015. szept. 4. 19:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha félsz lépni vagy csak nemakarsz akkor legalább flörtölj vele, dicsérgesd rgyszer oda fog menni hozzád ha jól csináltad. Ha kérdezni akarsz még valamit privátban megirhatod.
2015. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Konkrétan facebookon keresztül gondoltam, de azért köszi :)
2015. szept. 4. 19:56
 3/5 anonim válasza:
Szia!Attól függ.Ha jártok akkor lehetséges hogy megunt.De ha nem akkor az nem azt jelenti! Én is lány vagyok! Tetszik egy fiú de még ráírni se merek facebookon.Én azt mondom hogy ha nem vagytok nagyon beszélő viszonyba vele akkor írj rá,beszélgessetek ismerjétek meg egymást,majd ezek után TE kezdeményezz.
2015. szept. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazad! Igazán nem nagy kérés hogy a lány is tegyen valamit,ha fontos vagy neki...a kapcsolat elvileg kétirányu kéne legyen...
2015. szept. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem mondod, lehet hogy akkor is igazad van!
2015. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!