Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Egy számomra nagyon fontos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1newage1 kérdése:

Egy számomra nagyon fontos lánynak egy nagyon kreatív szerelmes levelet szeretnék írni, ötletek?

Figyelt kérdés

Én egy égetett levélre gondoltam mint pl ez:

[link]


amit körbecsavarok, lepecsételem piros viaszpecséttel, és megkötöm egy piros szalaggal, (na és persze a levélbe kiöntöm neki a lelkem és rajzolok a szöveg mellé valamit), és mellékelek mellé egy kis virágot is


Szerintetek elég kreatív ötlet?

(Főként lányok/nők véleményét szeretném hallani, persze a férfiakét is ugyanúgy meghallgatom)

(De egyéb téren szeretnék tanácsot kérni, de azt csak privát üzenetben /elég bonyolult a helyzet/, mert ha ide kiírom félek, hogy rám fog ismerni az adott személy).



2015. máj. 24. 19:37
 1/9 To7ka ***** válasza:
Roppant romantikus, de kölcsönös vonzalom nélkül kegyetlenül ijesztő lenne... Nem tárgyi ajándékokkal, tárgyakba fektetett munkával fogod megnyerni egy lány szívét. Persze ennél valószínűleg bonyolultabb és egyedi a problémád, de ne így csináld... Minden olyan esetben amire gondolni tudok, NE! Ha már együtt vagytok, kedvelitek egymást, oké.. De az ismerkedési fázis igenis egy játék, ami legjobb esetben (komoly kölcsönös szimpátia esetén) abból áll, hogy mindketten eldobjátok a kártyáitok és egymásnak estek. Átlagos esetben viszont igenis le kell játszanod, amit nem úgy teszel, hogy bedobod a szíved tétnek, kicseréled a jó lapjaid a legrosszabbakra, és még ki is teríted azokat. Van kb 1% esélyed, hogy a lány már egyébként is hasonlóképpen érez, és ez tetszeni fog neki. De akkor se ez a megoldás. Nemáár:/ Életed végéig bánni fogod ezt a túl romantikus ajándékot
2015. máj. 24. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem javaslom
2015. máj. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%

Olyantól kapni ilyet, akit én is szeretek és már együtt vagyunk x ideje, a leggyönyörűbb ajándék.

De egy olyan sráctól, aki rajong és zaklat és ötszázszor megmondtam már neki, hogy aranyos, de nem akarok semmit tőle, na úgy elég ijesztő.

L

2015. máj. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet. :DD

Ha tetszel neki biztos örülni fog neki.

2015. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
De attól is függ, hogy mennyire ismreitek egymást...
2015. máj. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az előzők véleményét erősítem. Páromtól örülnék neki, kincsként őrizném (főleg, hogy nem igazán szokott virágot venni, nem az a fajta). Ismerkedésnél ijesztő lenne, még akkor is, ha egyébként szimpatikus az illető. Túlságosan nyomulósnak érezném.
2015. máj. 25. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
29%

Az égetett levél, pecsét, stb.: úgy kivágnám a fiúval együtt, mint azt a bizonyos macskát... És akkor még finom voltam.

Ez túlzás lenne tőled, sőt, ijesztő. Még kapcsolatban is nyelnék kettőt, hogy most ezt miért is? Nem vagyunk már a középkorban!

2015. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ha ilyet kapnék a fiútól aki bejön valószínüleg ott olvadnék el, hogy hogy lehet valaki ennyire aranyos!! Nagyon jó ötletnek tartom!

Tőlem kérhetsz tanácsot is ha akarsz! Nugodtan írj!

2015. máj. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Én már adtam szerelmes levelet a barátnőmnek.

Miután összejöttünk rá 1-2 hónappal, de ahogy némán, rezzenéstelen arccal olvasta, egy pillanatra azt hittem h elvetettem vele a sulykot. Aztán rámnézett és csak mosolygott, nagyon tetszett neki, szerintem idén is meglepem egy ilyennel, ha megyünk nyaralni, ott adom oda, szerintem ilyen szokatlan helyen jobb oda adni, ahová ritkán mentek (pl: nyaraló).

Bár én is soknak tartom ezt az égetést, meg viaszpecsétet, szerintem fölösleges. Úgyis az a lényeg amit bele írsz. Elég egy sima A4-es papír + fehér boríték.

22F

2015. jún. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!