Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg a barátnőmn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a barátnőmnek hogy azt szeretném hogy ő is borotválkozzon lent?

Figyelt kérdés
2 hónapja vagyunk együtt,még nem volt köztünk semmi de minden bizonnyal hamarosan petting lenni fog.Biztos forrásból tudom,hogy nem borotválkozik lent de ez engem nagyon zavarna,számomra ez alapvető higénia.Mit tegyek? Hogy vezessem rá,így hogy még nem volt semmi?
2015. szept. 5. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem sehogy. Majd ha odakerül a sor, akkor beszélgessetek róla.

Na meg mi az, hogy biztos forrás? Haveroddal járt korábban? Egyébként azért, mert éppen úgy látta valaki, az nem azt jelenti, hogy sohasem szedi le. Tudod, a szőr nem csak úgy eltűnik örökre, hanem újra és újra kinő!

2015. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A legjobb barátnője mondta..

Csak azért vagyok tanácstalan,mert engem zavarna ha szőrös..

2015. szept. 5. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem szokj hozza. Az a terulet a noknel nagyon erzekeny es kenyes Ott a bor. En egyszer szortelenitettem Ott mert a parom emlitette hogy tetszene neki. Soha tobbet megegyszer, fajt, viszketett es szenvedes volt mig vissza nem nott a szor. A kompromisszum az Lett,hogy nagyon rovidre levagom es kesz.

18/L

2015. szept. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyi, egy legjobb barátnő sose mondana el ilyen a barátnőjéről!

Lehet, hogy csak így akar leriasztani, mert féltékeny :)

2015. szept. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy barátnőben sose bizz egy lany sem tudhatja hogy mennyire jo hozza a legjobb barátnője inkabb tapasztald ki hogy azoros vagy sem ha az hat mond meg neki hogy zavar de ne letamadd vagy undorodva mond neki mert azzal megbantod
2015. szept. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem nem érdemled meg a lányt, ha ilyen dolgokból ekkora nagy ügyet csinálsz....Előre sajnálom, aki veled szexuálisan érintkezik egyáltalán :D (ha van rá jelentkező......)
2015. szept. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!