Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan akadtam ki hogy a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki hogy a barátom bejelölgeti facen a barátnőimet?

Figyelt kérdés

Régen kb. csak fiúkkal barátkoztam és gyakran flörtöltek is velem, de kapcsolat eddig még egyik flörtből, randiból sem lett, mindegyikkel csak közeli barátok voltunk (és nem történt semmi olyan) szóval szerintem szingliként ez nem baj. Most viszont összejöttem egy fiúval így már nem nagyon tartom a kapcsolatot olyanokkal akikkel korábban randiztam és ezt fordítva is elvárom. Szerintem ez is jogos.

Elkezdtem lányokkal barátkozni, pedig megjegyzem nem sok közös témám van a többi csajjal, és valahogyan mindig is ellenfélként tekintettem rájuk. Most van egy pár barátnőm, akikkel próbálok elleni, de a barátom meg bejelölgeti őket facen, eldumálgat velük, ki tudja miről, pedig nem is ismeri őket, és annyira még én sem. Így meg aztán nem túl könnyű megbízni bennük. Szóval egy kicsit leordítottam a barátom fejét hogy minek kell, így egyből jópofizni velük. Én sem jelölöm be mindjárt az összes haverját hogy "bevessem" magam, pedig tényleg imádom ha körbe vesznek a pasik, de most már van barátom és nem igénylem ezt, na meg azt sem szeretném ha féltékeny lenne. Szóval ő is leszállhatna a barátnőimről. Egyetért velem valaki? Vagy nagyon gáz vagyok?

18/L


2015. szept. 5. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem csak azt akarja, hogy a te barátaid az ő barátai is legyenek, hogy mondjuk ne legyen az, hogy lebeszélnek róla, vagy mondjuk mikor ő is ott van akkor ne mondják azt legközelebb, hogy ne vidd meg ilyenek.
2015. szept. 5. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Oke beszélget velük, de lehet, hogy nem kellett volna egyből leordítani a fejét. Megértem, hogy idegesít, teljesen jogosan vagy féltékeny.

Viszont a barátnőidbe is tudatosíthatnád egy kicsit, hogy ő a tiéd, és így elkerülhetnétek a félreértéseket, nem kellene vesszekednetek ilyenek miatt.

Bár ezek után biztos kevesebbet fog beszélni velük, vagy mindig eszébe jutsz mikor írni akarna nekik.

2015. nov. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!