Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? A barátnőm minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? A barátnőm minden áron látni akarja az előző barátnőimet.

Figyelt kérdés

Allandóan rágja a fejem hogy áruljam el a nevüket, most meg kisütötte hogy ha szeretem megmutatom és azt igértem hogy bármit kérhet tőlem most meg hazudok mert erre nem vagyok hajlandó blabla...

Én meg csakazért sem akarom megmutatni neki, azt mondtam neki hogy vagy elhiszi nekem hogy ő nekem a nagy Ő vagy szakítsunk. Tegnap megmondtam neki hogy leszä..om, képzel el az előző barátnőimnek jobb seggük volt mint neked és 20-40 kilóval könnyebbek is voltak mint te (ő most 90 körüli) és szebbek is voltak de nem érdekel mert veled akarok élni nem velük és beléd szerelmes vagyok bekéjük meg nem voltam, de mintha fel sem fogta volna, csak hajtogatja hogy azt igértem hogy bármit teljesítek neki!

Ja és ő egy 26 éves okos diplomás csaj, na nem csak a diplomája miatt hanem egyébként is az, de úgy viselkedik mellettem mint egy 14 éves. Azt mondta még soha sem volt szerelmes és nehezen dolgozza fel ezért össze vissa bukdácsöl és butaságokat csinál, de én már nem tudom mit tegyek.



2014. júl. 31. 09:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Annyira nem lehet okos ha ilyen óvodás dolgokkal akar foglalkozni!
2014. júl. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Jézus! Ez nagyon gáz. Késöbb meg rájuk fog írni, hogy miért szakítottak veled!?
2014. júl. 31. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Dobd ki a hízódat !!!
2014. júl. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
A barátnőd egy nagyon egyszerű dolgot kért tőled, te meg ennyire se voltál képes. Még neked állt feljebb és leoltottad finoman, hogy ő egy ronda kövér csaj, az exeid meg világszépek voltak. Hát remélem, ő fog szakítani veled.
2014. júl. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:))))))) anyukádat?
2014. júl. 31. 10:08
 6/11 A kérdező kommentje:
Félre érted, az a rossz hogy ő azt hiszi hogy a külseje miatt szeretem pedig nem,azt hiszi felszines vagyok, félek tőle ha képet mutatok az exeimről még jobban fog fájni neki de az a legrosszabb hogy nem hiszi el hogy szeretem!
2014. júl. 31. 10:11
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Ennek a csajnak örülnie kéne, hogy jártok, hogy szereted, stb... minek akar a múltban élni?

Nyilván azért, mert dagadt, olyan kisebbségi komplexusban szenved, mint állat. Ebből kiindulva, az ilyenek mellett nem lesz túl egyszerű... állandóan erősíteni őket abban, hogy szépek, de hiába, mert rinyálni fognak, hogy nem is. :/

2014. júl. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én is szeretem tudni, kik voltak előttem, sőt mindent kikérdezek a múltbeli csajokról, mert úgy van viszonyítási alapom, hogy engem jobban szeret-e vagy sem! Például beszélgettem a barátom haverjával az exről és kiderült, hogy neki vitt rózsát, elvitte kajálni stb.... és nagyon nagyon rosszul esett, hogy én soha semmit nem kaptam közel az 1 évhez sem! Na én erre begurultam, jól leszidtam a barátomat és mondta, hogy elnézést kér ez tényleg így volt, csak én olyan jelzéseket küldtem neki, hogy nekem nincs szükségem rá (ez kifogás volt, mert én említettem neki többször is, hogy jól esne néha egy kis plusz). Azóta néha-néha meglep rózsával, elvisz kajáldákba és több programot szervez velem. Ha valamit nem akar elmondani nekem, ott már valami prücök van, utálom a titkolózást! Én mindent elmondok neki, amire csak kíváncsi, akkor ő is nekem! Nekem is először nehezen nyílt meg az exéről, mint később kiderült azért, mert még mindig fájt neki! Na én ezt csúcsszuperül kiöltem belőle, azóta akármit kérdezek, csípőből válaszol rá :) Természetesen így már nekem nem is izgi, így már több hónapja nem volt az exeiről szó! :D Viszont soha nem akartam velük találkozni, sőt! Mindig amikor titkolózott a barátom az exről, egyre többet akartam, egyre többet kérdeztem! Lehet a barátnőd is ilyen felfogásban él, hogyha már ennyit titkolóztál róla, akkor ott lehet valami a háttérben és ő is egyre többet akar így tudni, pedig ha az elejétől kezdve csak úgy rávágod a válaszokat lazán, akkor nem lenne ez! Ülj le Vele erről beszélni, fogd meg a 2 kicsi kacsóját és mondd meg neki, hogy bármit kérdezhet róluk, te válaszolsz neki! És ezentúl mindig így lesz, hogy amire csak kíváncsi, te elmondod róla neki! Fölösleges titkolózni róluk!
2014. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ki fog akadni ha meglátja az 50kgs barátnőidet. Én se mutatnám meg, hogy azzal teljen a következő időszak hogy állandóan azon sír mert nem hiszi el hogy szereted. Bár ha most se hiszi el akkor nagyjából ugyanott tartasz, főleg hogy megmondtad neki hogy sokkal szebbek voltak az előző csajaid, ami szerintem elég illetlen, tapintatlan dolog volt részedről, aztán csodálkozol ha nincs tisztában önmagával. Tudod amit elrontasz, mégpedig ezzel jól lehúztad az önbizalmát, azt valahogy vissza is kéne építeni, nem csak kapálózni, meg mutogatni hogy ő a hibás.
2014. júl. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
igen 8as, csak itt a csajnak már eleve kisebbségi komplexusa van, nincs tisztában önmagával, elégedetlen, nálad gondolom ilyen probléma nem nagyon volt, sőt, gondolom a barátod nem vágta hozzád már előtte hogy mennyivel szebbek voltak az exei.
2014. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!