Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kell csinálni a nyelvemmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kell csinálni a nyelvemmel, amikor csókolózok?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, akivel már volt egy randim és meg is akart csókolni, de nem engedtem neki, mert féltem. (neki azt mondtam h még ne siessük el a dolgot)Tudom, tudom hogy ösztönös, de egyáltalán kell használni a nyelveket vagy csak simogassam az ajkait? értem, hogy összeérintjük az ajkainkat kicsit nyitott szájjal, de utána mit kell csinálni? Ő majd átdugja a nyelvét és az enyém csak ott legyen? Vagy én is dugjam át az övébe? És utána mit kell csinálni körkörösen vagy hogyan? Nagyon régóta odavagyok ezért a fiúért, félek hogy elrontom. Ő nagyon tapasztalt a dologban, viszont nem tudja, hogy én meg mennyire nem. Kérlek segítsetek! Holnap találkozunk és valószínű sor kerül a csókra! Előre is köszönöm, a normális válaszokat!

2015. szept. 5. 21:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A csókolózást egy kicsit szokni kell!

A fiúk néha túl hamar rajtolnak a nyelvükkel, és ez sok lányt megrémít! Kérdezd meg bátran hogy te csükolüztál már?

És ha azt mondja igen, ne szégyelld hogy te nem, és mondd bátran, hogy akkor rád bízom magam!

Ha pedig ő sem, te sem, akkor együtt kezdtek!

Nincs semmi gáz!

Jó csókolózást!

2015. szept. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
csak vigyázz, hogy ne dugd be a légcsövébe, mert akkor megfullad..
2015. szept. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 gublug ***** válasza:
Volt már itt ilyen kérdés, és még én is válaszoltam rá. Keressél rá a keresőben.
2015. szept. 5. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gublug ***** válasza:

Azt elfelejtettem megírni, hogy... khm... hát körkörösen.

Én úgy szoktam, de néha össze vissza amikor eszünket vesztjük...

2015. szept. 6. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szívesen gyakorolok veled
2015. szept. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!