Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » 1 éve vagyok együtt a barátomm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve vagyok együtt a barátommal és mostanában már fiúkkal is álmodok, hogy csókolózok. Ez normális dolog?

Figyelt kérdés

16 éves lány vagyok

Álmomban mindig mondom, hogy de nekem van barátom, mégis megtörténik a csók. Minden nap találkozom a barátommal, akkor teljesen úgy érzem, hogy csak ő kell. Ha az álmomban lévő fiúkkal beszélek, akkor nem nagyon érzek semmi vonzódást.



2015. máj. 17. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
igen! az álom csak álom semmi köze a valósághoz
2015. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ez csak álom! Ne törődj vele! Ha ez megvígasztal nekem is volt ilyen! Álmodtam olyat, hogy barátnőm barátnőjével kufircolok, meg hogy egyik lány ismerősömmel, de valójában nem érzek irántuk vonzalmat, csak a barátnőm iránt! Nagyon szeretem a barátnőmet és semmi pénzért nem csalnám meg vagy le nem cserélném!
2015. máj. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Egy jó tipp: Ne aludj hason!! ;-) És tényleg nem fogsz ilyeneket álmodni.
2015. júl. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én ennél rosszabbakat is álmodtam már. De ezek csak álmok.
2015. aug. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!