Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nem tökös fiúkat miért nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nem tökös fiúkat miért nem szedik fel a lányok, ha már annyi olyan választ olvasok hogy szeretik a visszahúzódó fiúkat?

Figyelt kérdés
Máris nem lenne annyi magányos ember.
2015. szept. 5. 22:58
 1/7 anonim válasza:
55%
Nem a lanynak kell felszednie a fiut;)
2015. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%
Én is visszahuzodo fiú vagyok , nemhiszem hogy fogok kezdeményezni valakinek , a visszahuzodo lányoknak a visszahuzodo fiuk jönnek be átlagban , de ők méginkább nem kezdeményeznek 14/f
2015. szept. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Mert a lányok azt várják hogy a fiú kezdeményezzen,és ennek így is kéne lennie.

15/L

2015. szept. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%
Mert ha kezdeményezésről van szó, akkor érdekes módon nem kérnek az egyenlőségből.
2015. szept. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%

Érdekes dolgot figyeltem meg, nem tudom a való életbn mennyire van így, de a lányoknak tetszik egy srác, nem ők tetszenek a srácnak, akkor is azt várják hogy a srác kezdeményezzen, neeem, ők a világért sem kezdeményeznének, helyette várják a sült galambot.

Nem, nem vagyok csúnya, sem foreveralone, és nem gyűlölöm a nőket mielőtt valaki megvádolna.

2015. szept. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
#5-ös, sajnos igy van :) legalabbis magambol kiindulva. Onbizalom hiany vagy tartas a visszautasitastol.
2015. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
43%

A férfi dolga kezdeményezni, aki nő és kezdeményez az valószínűleg kur va!!!

Mit vártok fiúk? A nő udvaroljon nektek? Virágot ne vigyen esetleg? Milka? Esetleg egy nő hívjon el titeket vacsorázni és fizessen is vagy mi a lópikula? Megfordult a világ? Tehén ba ssza a bikát?

2015. szept. 9. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!