Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a legjobb csajozós szöveg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legjobb csajozós szöveg?

Figyelt kérdés
arra vagyok kíváncsi ti hogy szólítotok le lányokat milyen indokkal,mert szerintem ez a zsepi kéregetés nem menő és ez a szia mi van veled meg unalamas mert úgy is azt mondja semmi ,és ilyesmire gondolok hogy mit szoktatok bevetni
2015. szept. 7. 23:17
 1/7 anonim ***** válasza:
"Szia cica, van gazdád?":'D
2015. szept. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
tudtam hogy a másik kedvencem is előbukkan ezzel se szedtek még fel senkit szerintem
2015. szept. 7. 23:29
 3/7 anonim válasza:
the fck is a zsepikéregetés :D
2015. szept. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 08Virág13 válasza:
A lányok nem szeretik a "csajozós dumákat". Szerintem nagyon béna és szánalmas is ,ha egy fiú így próbálja felkelteni egy lány figyelmét. Csak add magad. Ha szimpatikus vagy a lánynak, akkor valószínűleg nem "semmi" lesz a válasza(:
2015. szept. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem szanalmas a csajozós szöveg, uncsi, mindet ismerem. Inlabb ha buliban avgy hivd meg egy italra, ha suliból ismered akkor meg hvd el valahova egy kávé, tea akármi. Az sokkal hatásosabb, mint a "szia cica..." Meg a "Hiszel a szerelem első látásban? Vagy elsetaljak előtted Mégegyszer?" Es társai.

:D

/L

2015. szept. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De akkor ti egyből a közepébe vágtok pl szia megiszunk valamit? nem szeremtek rámenős lenni?
2015. szept. 8. 23:06
 7/7 KisEmbaerke válasza:
0%
Ez egy jò tipp ezt én is megkérdeztem és ezt kaptam: Ha 2-en maradnánk a világon lefeküdnél velem?? Ha a vájasz igen nyertél, ha a válasz nem mond ezt:És ki akadályozna meg? Ha a válsz az hogy nem engedném akkor mond ezt: Nem hiszem hogy tudnál ellene tenni. Ha a válsza igen mond azt hogy: Király és most is. Szerintem ez nagyon jò technika.
2016. márc. 15. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!