Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, mi volt a legjobb,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi volt a legjobb, legviccesebb szöveg, amivel leszólítottak titeket? És hogy végződött?

Figyelt kérdés

2015. jún. 9. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A Spar kijáratánál szólított le egy srác, miután végig követett a boltban, és így szólt: "Igazi a hajad?" (Semmi extra, hosszú, göndör, derékig ér.) Annyira aranyosan igyekezett, hogy egy vacsora lett belőle. Nem a jó szöveg miatt, hanem mert baromira izgult és megsajnáltam. Több nem lett belőle.
2015. jún. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban élek, a főtéren ültem egy padon könyvet olvastam. Egyszer oda jött egy fiú akit távolról ismerek, de még soha nem beszéltem vele. Leült mellém mondta hogy ott kb 10 méterre 3 fiú állt, aki neki a haverjai és fogadtak, hogy ha odajön hozzám akkor ha megkér én nem fogok puszit adni neki. Mikor a fiúkra néztem tényleg ott nevetgéltek és minket néztek. Persze adtam neki 2 puszit az arcára. Ő megköszönte és elment. Mivel kicsit fura volt a helyzet úgy gondoltam hogy inkább haza megyek. Mire haza értem várt egy üzenet, hogy ő nagyon sajnálja, de nem is ismerte azokat a srácokat. Ha már így alakult akkor, lenne-e kedvem elmenni valahova. Mivel nagyon helyes volt így igent mondtam. 4 éve vagyunk együtt. :D
2015. jún. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

jössz baxni, vagy baxol jönni?

én baxtam menni:)

21L

2015. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2. ez de aranyos!! :)


Farsangi időszak volt, egy szórakozóhelyen szülinapot ünnepeltünk. Mindenki aki a szülinap miatt volt ott, beöltözött valakinek. Én tündér voltam, kis aranyos szárnyakkal meg mindennel. A lánymosdóba megkérdezte tőlem egy srác, hogy én most tündér vagyok vagy pillangó? Mondtam hogy tündér. Ezen valamiért jót nevetett :)

Ugyanaznap este történt, hogy (mivel közben én beteg voltam, nagyon fájt a torkom) a sörömet a fűtőtesten tartottam. Az egyik srác ezt észrevette és levette, mondta hogy vigyázzak mert így megmelegszik. Mondtam nem gond, épp az a cél mert fáj a torkom. Később megkérdezte elég meleg e már, mondtam hogy igen, és megkínáltam. Erre ő: "Mindig is arról álmodtam hogy találkozzak egy meleg sört kínálgató tündérrel." Nagyon aranyos volt, bár ennyi lett belőle mert soha többé nem beszéltünk.

Az előbbi később még odajött hozzám hogy elkérje a számom, megadtam neki. Néhány hónapig voltunk együtt csak, amit így utólag már bánok, mert nagyon helyes srác volt..

24L

2015. jún. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Siettem a metróra,egy srác leszólított hogy támogassam az egyesületüket a gyermekekért,és mondtam neki hogy ne haragudjon de csak kártyámon van pénz úgyhogy azzal nem fog sokra menni. Erre megszólalt : Akkor támogathatnál egy randival is..:D (nem támogattam..)
2015. jún. 9. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Felszálltam a buszra és a buszsofőr elidította nekem mobilról a (talán) tnt-től, hogy "Bele vagyok zúgva..." meg mikrofonon dícsért, hogy milyen szép vagyok. Vicces volt, voltak utasok rajtunk kívül, de tetszett nekik, mindenki mosolygott. Odamentem a sráchoz beszélgetni, de több nem lett (volt párom épp)
2015. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!