Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok. Nállatok számít ez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Nállatok számít ez valamit?

Figyelt kérdés
van egy lány aki után érdeklődtem, de feladtam a dolgot. és azóta facebookon rengeteg képet rak ki. ilyen idézetes biszbszokat, meg magáról képeket. az idézetei(nem idézet ha nincs akit idézne) mind olyanok mintha az én számból szedte volna ki őket. most azért rak ki sok képet hogy hátha rákap valaki? vagy másszóval reklámozza magát? vagy most mire gobdoljak? nem jellemző rá ez a nagy posztolgatás. van ezeknek jelentősége?
2015. szept. 8. 00:19
 1/4 anonim ***** válasza:

nincs, egyszerűen ez a divat most

nagyot mondónak tűnő idézeteket kirakni manapság "menő"

2015. szept. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálam az számítana, tudsz-e helyesen írni.

Amit mondasz, semmit sem jelent.

2015. szept. 8. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
éjfél után a helyesírás az utolsó. lehet túlbonyolítom a dolgot.
2015. szept. 8. 16:02
 4/4 A kérdező kommentje:
divat omg
2015. szept. 8. 16:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!