Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejön ha egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek bejön ha egy fiú idősebb nállatok, már dolgozik és megvesz nektek sokmindent pl elvisz ruhákat venni, vásárolni, moziba, wellnessezni és zsebpénzt is kaptok tőle?

Figyelt kérdés
Korotokat is írjátok a válaszhoz :)

#zsebpénz #eltartás #Fizet érte
2015. jún. 9. 14:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
"Zsebpénz" akkor te nem lehetsz több 16-nál
2015. jún. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hat attol fugg...mert neha persze jol tud esni ha kapunk ezt azt csak ugy...de lehet hogy ez valakinek ugy jon le mintha meg akarnad vasarolni.Zsebpentaz gaz...14.5/L
2015. jún. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nekem kifejezetten nem. Én nem akarok egy eltartott liba lenni, a pénzügyi dolgokat oldjuk meg együtt szerintem.

20/L

2015. jún. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
*nem lehet több
2015. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elmúltam 18 szóval ez nem jött be :) Eleve benne volt a kérdésben hogy dolgozom.
2015. jún. 9. 14:52
 6/16 anonim ***** válasza:
Tényleg,hol?
2015. jún. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Azt írtad a kérdésbe,hogy a pasi dolgozik.
2015. jún. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Úgy gondoltam egyéttelmű lesz amikor feltettem a kérdést hogy magamra gondolok, de mindegy. Mindenbe bele lehet kötni ha akarnak. Úgy látom hogy mindig van aki akar is. Most lehet megint osztani. Hajrá.
2015. jún. 9. 15:31
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Jó ha a srác dolgozik, van munkája, de nem várnám el tőle, hogy mindenfélét vásároljon nekem, meg hogy rengeteg pénzt költsön rám (kicsit rosszul esne hogy én nem tudnám ilyen szinten viszonozni, és olyan érzés lenne mintha csak kihasználnám).

Jó ha néha elvisz valahova, de ne vigye túlzásba a pénzköltést miattam...Nem a pénzéért vagyok vele.


20/L

2015. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
De én a csajra gondoltam,baz'meg fuuuuuuuuuuu tu eres tonto,muy tonto
2015. jún. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!