Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés vastag ajkúval...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Quasar07 kérdése:

Milyen érzés vastag ajkúval csókolózni?

Figyelt kérdés

2015. szept. 8. 14:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
milyen lenne magammal csókolózni? nemtudom.
2015. szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Elképesztően jó. A legutóbbi mondhatni barátom brazil származású volt, és semmihez sem hasonlítható az, amit nyújtott.
2015. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 opened paradise ***** válasza:
94%
Az a baj,hogy ezt én is csak a másik oldalról láttan eddig sajna :D
2015. szept. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De kár:( pedig kíváncsi vagyok!

Ment a zöld kéz, ha van még valakinek tapasztalata írja meg.

2015. szept. 8. 17:49
 5/9 anonim ***** válasza:
79%

Elnézést előre azoktól, akiknek nem vastag a szájuk, de számomra elképzelhetetlen olyannal csókolózni akinek nem vastag.

Hisz egy romantikus csók az ajkakkal indul és a vastag, telt ajkakkal lehet igazán ezt kiélni.

Főleg ha mindkét félnek teltek az ajkai.

Engem már ez a válasz beírása is beindított...

Nekem szerencsére vastag szám van és iszonyatosan jó érzés vastag szájú nővel csókolgatni egymás száját. Nyelves csóknál már annyira nem számít, de én azt nem is szeretem annyira. Pont a fentiekben írtak miatt.

Sajnos most nincs párom. ?(

35/F

2015. szept. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Vékony szájúval sz*r. Vastaggal jó.
2015. szept. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
amúgy ha szexuális inger ér minket, mindenkinek megduzzad a szája, szóval ha durván vékony volt a másik ajka, akkor valamit nem csináltál jól :D
2015. szept. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
91%

Utolsó!

Ezt ugye nem gondolod komolyan?

Persze, megtelik jobban vérrel, de egy vékony szájból nem lesz vastag.

2015. szept. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
nyilván, nem is azt mondtam, hogy vastag... de szerintem a jó csók azért nem csak ajakvastagságtól függ.
2015. szept. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!