Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megőrülök nélküle úgy hiányzik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megőrülök nélküle úgy hiányzik, mégsem beszélünk, mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy fiúval az utóbbi időbe nagyon jóba lettem, rengeteget röhögtünk együtt, bármiről el tudtunk beszélgetni, mindig nagyon előzékeny és udvarias volt és látszott rajta, hogy tetszek is neki... Aztán egyszer csak mire vissza jöttünk a suliba a szünetről, nem beszélünk, nem nagyon kommunikálunk semmit.. Úgy érzem hogy még kínosan is érzi magát velem.. Persze nem bunkó, de furcsa, mert nem ilyen volt.

Szerintem a haverjai piszkálták amiatt hogy annyit volt velem, vagy valami ilyesmi.. Vagy csak szimplán nem tetszek neki és én néztem be valamit? (barátnője biztos nem lett a nyáron)

Tudom, tudom beszéljek vele meg minden, de mindig van vele valaki és nem akarom kínos helyzetbe hozni...

19/L


2015. szept. 12. 22:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Nektek lányoknak mindig az ilyen pasik kellenek, eza kevés érthetetlen, megszerezhetetlen réteg, mikor tucatszám vannak normálisak, könnyen értelmezhetőek...
2015. szept. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de eza ti bajotok...
2015. szept. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ő pont, hogy nem volt ilyen.. Minden olyan egyszerű volt, csak jól éreztük magunkat együtt! És most minden megváltozott, épp ez a baj, nem tudom miért
2015. szept. 12. 22:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg ennyit tudsz tenni.
2015. szept. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

:'(

Erre még egy kicsit edzenem kell magamat :D De rajta leszek... de nehéz..

2015. szept. 12. 23:05
 6/6 anonim ***** válasza:

ja mindig az elérhetetlen kell nektek, fogadok,h ilyen kedves jó fiú maradt volna, és járni akart volna veled, rögtön el is utasítod, de így hogy letoj, már vonzó neked


én is így jöttem össze barátnőmmel, először kezdeményeztem aztán leszartam és ő szedett fel

2015. szept. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!