Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudok kilábalni az előző...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudok kilábalni az előző kapcsolatomból. Van még esélyem?

Figyelt kérdés

Két hónapja szakított velem a barátom. Nem tudom túltenni magam rajta. Utálom magam. El akarom felejteni a rossz emléket, de nem tudom. Már elég beteges szintre emelődött a dolog. Depresszívek a mindennapjaim és nem tudok szeretni. Pedig nagyon szeretnék. Szeretnék újra boldog és vidám lenni, de valami miatt nem megy. Ördögi körnek érzem az egészet. Félek hogy nem fogok tudni mást szeretni. Segítsetek kérlek. Már nem bírom._.

17/L


2015. szept. 13. 17:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy előbb utóbb sikerülni fog :). h ilyenek a mindennapjaid, akkor színészkedj :D. Viccen kívül. Add elő, hogy vidám vagy, nevess, ha kell erőltetetten, és egy idő után már nem kell megjátszanod magad :). ha magadtól nem megy az egész, akkor is jön majd egy másik srác, aki miatt elfelejted. Koncentrálj az összes többi jó emlékre (ne arra, amit az exeddel csináltatok). Próbáld meg megutálni, sorold fel az összes rossz tulajdonságát. Menj szórakozni a barátaiddal, ismerkedj másokkal, legyél felszabadultabb, lazább. És ismétlem: ha nem megy, akkor erőltetetten, de próbálj boldog lenni :). Eddig még mindenkinek sikerült kimásznia a gödörből, miért ne pont neked ne sikerülne? :). Hajrá! :)
2015. szept. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebben nem mi, hanem az idő fog segíteni. Menj a barátnőiddel ide-oda és próbálj emberek között lenni, nem bezárkózva élni. Amennyire tudod, tereld el a figyelmedet erről. Fel a fejjel! :)
2015. szept. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Játszd meg magad, ha nem is vagy boldog, mutasd azt, hogy minden jó, járj el bulizni, barátnőkkel plázázni stb. Keress olyan dolgokat, amik felvidítanak :) 18/f
2015. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szoktam eljárni otthonról, mert a barátaim másik városban laknak. Magamra erőltetni meg nem tudom a boldogságot, mert akkor csak felgyűlik bennem a rossz érzés, aztán kezdődik minden előről:/
2015. szept. 13. 18:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mivel szoktad lekötni magad? Tedd azt. Szomorú zenét ne hallgass, mert mindegyik szövege elég általános és rá lehet húzni sok ilyen dologra és emlékek jönnek fel. Majd sikerül idővel, addig kitartás. (#2 voltam)
2015. szept. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!