Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az előző kapcsolatomból...

Az előző kapcsolatomból "kaptam" egy jó kis HPV-t. Ha újból randizni fogok és össze is jövök valakivel hogy és mikor kellene ezt közölnöm a másik féllel?

Figyelt kérdés

Szerencsére nem a legdurvább fajtáról van szó, de azért mégis csak van...

Eddig nem foglalkoztam vele különösebben, persze kezeltem, de azt gondoltam, hogy az előző barátommal együtt fogunk maradni és csak egymással fekszünk le, így ilyen szempontból minegy lett volna. De szakítottunk és én azért előbb utább szeretnék nemi életet élni...


2015. márc. 29. 12:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Úgy tisztességes, ha még mielőtt lefekszetek elmondod!


Condyloma? Nem halálos, de elég fájdalmas lehet. Főleg a kezelése, ráadásul óvszerrel is átvihető...

2015. márc. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

igen az.

tehát ha valakivel lefekszem mindenképpen elkapja tőlem?

2015. márc. 29. 12:45
 3/15 anonim ***** válasza:
Dehát a condyloma gyógyítható. Ha jól tudom podophylines oldattal ecsetelik, hogy leszáradjon és még vízbe sem lehet menni. Mik a tüneteid? Pici apró hólyagok a hüvely bemenetnél?
2015. márc. 29. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
condylline-nal kezelem már fél éve. egy darabig jó volt és elmúltak, aztán újra előjöttek és már 3 hónapja kezelem ugyan azokat a pici szemölcsöket. sajnos az immunerősítés nálam nem opció
2015. márc. 29. 12:51
 5/15 anonim ***** válasza:

Mivel elég fertőző, így nagy az esély rá. Persze tünetet nem feltétlenül azonnal okoz, kijöhet az illetőn akár fél évvel is a fertőzés után.


Szerencsétlen esetben műtétet is igényelhet az eltávolítása.


Nem túl szerencsés így indítani egy kapcsolatot.

2015. márc. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát az biztos, én sem így terveztem...
2015. márc. 29. 12:54
 7/15 anonim ***** válasza:

"Dehát a condyloma gyógyítható."


Igen, de elég szarul. Ráadásul olyan, mint a herpesz. Ha egyszer bekerül a szervezetbe, bármikor újra előjöhet, ha legyengült az illető immunrendszere.


Kérdező!

Javaslom, hogy menj vissza a nőgyógyászodhoz, és beszélgessetek el vele a lézeres eltávolítási lehetőségről. Ha ilyen makacs a fertőzésed, semmire nem mégy otthon vele.

Mondjuk nekem az is furcsa, hogy kiadták neked otthonra a szert. Itt csak a nőgyógyász ecsetel (valószínűleg erősebb oldattal) és 1-2 hónapnyi sikertelenség után műtenek.

2015. márc. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
kicsit fura ez a doki, eleve már az érdekes volt, hogy belül meg sem nézett, hogy van-e valami. csak mondtam, hogy a hüvelybemenetnél ezek vannak, azt megnézte és felírta ezt az ecsetelőt. lehet inkább másik dokival kéne próbálkoznom
2015. márc. 29. 13:21
 9/15 anonim ***** válasza:
legyen ez into pelda minden lanynak aki csak azert jar valakivel hogy legyen valakije, mert ciki ha nincs baratja az embernek ugye
2015. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
te jó ég, miért gondolja mindenki egyből azt, hogy egy szar alak ő is meg én is? nem tudott róla, hogy neki is átadták, sajnos kb bárki megfertőződhet. ne degradáljatok már le ennyire...
2015. márc. 30. 00:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!