Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A baratom megy 2 osztalyjal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A baratom megy 2 osztalyjal kirandulni horvatorszagba 5 napra, nagyon felek, mi fog tortenni, mert sok lesz a lany, felek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Utazas

2015. szept. 13. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Jézus atyám! Milyen iskolába jártok?

A barátod egyszerre két osztállyal (így kell írni) megy Horvátországba? Tulajdonnév, nagy H! Szövegben nem írunk számjeggyel, csak ha mennyiségi szerepe van. Öt nap, nem 5 nap.


De legfőképpen azt nem értem, amit kérdezel. Barátod. A barátod a tulajdonod, jegyesed, szeretőd, rabszolgád, vagy mi? Miért gond az, hogy lányok is vannak a társaságban?

Itthon erényövet adsz rá, vagy itt nem csalhat meg? De egyáltalán vagytok olyan kapcsolatban, amelynél megcsalás szóba jöhet?

Ha barátod, s neki ott megtetszik egy lány, akkor már nem lesz a barátod?

Ennek a kérdésnek nem is ebben a rovatban lenne a helye.

2015. szept. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Most miert kell ennyire lehurrogni, ha rosszul irok, talan mar elfelejtettem helyesen magyarul irni, mert 7 eve kint elek Nemetbe es csak nemetul beszelek, talan azert felek, mert tudom milyen es felek, hogy o mellettem massal fog valamit csinalni, mert a nemetek nagy resze ilyen.
2015. szept. 13. 22:43
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem a helyesiras a lenyeg, de ha ennyire okoskodo vagy akkor menj el nyelvtan tanarnak
2015. szept. 13. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Tiltsd meg neki, hogy elmenjen.
2015. szept. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyugodj le. Megcsalni itthon is tud, ha akar, ha nem akar, akkor meg akár 500 lánnyal is mehet.. Amíg nem tudsz bízni benne, addig nem is való neked kapcsolat.. Csak szólok, a féltékenykedéssel csak kinyírod a kapcsolatod.

Lesz 5 napod magadra, menj el barátokkal szórakozni, foglald le magad, ne hívogasd, ne írogass neki, hagyd békán és ne agyalj rajta, hadd érezze jól magát szerencsétlen, ha már nyaralni megy.

2015. szept. 13. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!