Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az, hogy egy lány legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy egy lány legyen vékony, legyen hosszú haja, és használjon sminket már luxus elvárás? Egy ilyen lány mit várna el egy fiútól? (csak külső)

Figyelt kérdés

Úgy veszem észre a fiatal lányok 70%-a vékony.

Ehez már csak csinosan kéne öltözködni és valami divatos hajat hordani. Persze lehet olyat is ami eltér az átlagtól, de ha rosszul néz ki nem értem minek kell erőltetni.

De vannak akik kitalálják, hogy nem akarnak hasonlítani a többi lányra, és így inkább egy fiúra hasonlítanak...

Rövid haj, semmi smink, fel sem merném vállalni őket.

Erre szokták írni itt gyakorin, hogy ha ilyen csaj az elvárása valakinek akkor ő is legyen álompasi.


Szerintem egy genetikailag vékony lány elvárása egy vékony srác lehet, de szép kidolgozott testet akkor várhatnának ha ők is azt nyújtanák (ugye nőiesbe).

Nem tudom mennyibe kerül a smink, talán havi 1000ft. Azt olyan nagy elvárás felkenni?

Elmenni fodrászhoz gondolom kb 3000ft ha nem valami extrém dolgot csináltat.


Szóval egy nap alatt átlehetne változni akárkiből egy ilyen lánnyá, csak a testalkaton hosszú idő változtatni.


Na és most jöhetnek a fiúk. Nekik is csak a testalkaton tart sokáig változtatni. Nekik smink se kell, csak ne legyenek olyan vonásaik mint valami mesefigurának, ne nézzen ki az arcuk nevetségesen. Még ha így is néznek ki könnyen megváltoztatható az arcuk egy szakállal vagy más hajjal. Esetleg a sima 80-as évekbeli farmer helyett vesznek egy koptatottat, vagy szűkítettet, vagy mást.


Most sokaknak nincs pénze változtatni vagy csak a dac beszél belőlük? Nem a tucat kategóriára gondolok, hanem egy normális mértéktartó stílusra. Mindenki vagy majomnak néz ki aki az előtte levőt utánozza vagy GyéPés-nek. Ti mit nyújtotok és mit vártok el cserébe?

(Most csak a külső)



2015. szept. 16. 19:59
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Mégis minek kéne smink, valaki szép nélkülne!!! Inkább legyen természetes mint 5 kg sminkkel. És ha fiús? Az ő dolga ha neki az tetszik kész
2015. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15%
Egy ilyen lánynak nagyok az elvárásai és szereti ha jól öltözött vagy. A hajad semmiképpen ne legyen kopasz vagy hasonló mert az olyan (szerintem) bunkó stílus. Ne legyél szemüveges mert nem tud a szemedbe nézni. Ha kék a szemed az egy plusz pont. És nagyon igazad van! Mindenki lehetne szép ha egy kicsit foglalkozna magával!
2015. szept. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
A smink az felesleges.
2015. szept. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Első hozzáállására is gondoltam.

Úgy vannak vele, hogy vagy elfogadják őket így vagy sehogy. Nos ezzel azt eredményezik, hogy sehogy és így marad még kevesebb lány még több fiúra.

Bár ha a fiúk és a lányok is sz@rnak magukra akkor vagy senkit nem fog érdekelni a másik, vagy a mostani mentalitás szerint ráfanyalodnak, hogy ha ló nincs jó a szamár is.

2015. szept. 16. 20:23
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ööö, ezt a kérdést inkább próbálom elfelejteni... Én is lány vagyok, vékony nem tudnék lenni, mivel olyan az alakom (nem vagyok kövér, 157 centivel 48 kg.), a hosszú haj nem áll jól nekem, ezért inkább a vállam alattig ér, sminket pedig nem használok, csak szempillaspirált, nem azért, mert ne lenne pénz rá, hanem mert eleve is vannak pattanásaim, hagy ne fokozzam még, viszont így is szép vagyok. Megértem ha neked ez nem tetszik, de miért kéne mindenkinek sminkelnie magát, hosszú hajat növesztenie, és vékonynak lennie? Mellesleg nem egy ilyen lányt ismerek, mint amit leírtál.
2015. szept. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Firedoom ***** válasza:
100%

Te kettes ezt a ne legyen szemüvege ezt hogy a (mar elnezest) ***** gondoltad? 1: Kontaktlencse nem lehet mindenkinek 2, szemmutet draga es egy ismerősöm fel szemre megvakult tole. De azert kosz, jarjak felvakon az utcákon mert szemüveg nelkul semmit nem latok.

A smink felesleges ez stimt.

Alapjáraton jo testu hölgyek járjanak divatosan, jo hajuk legyen... Sok mindent irtal, de a lenyeg: Ebből csak egy a másikat utánzó plazacica hullám lenne, mert most az a "divat"

Nezzuk a fiukat: Vegyenek szűkített, koptatott farmert stb. Szerintem öltözz ahogy neked kényelmes. Legyen szakallad borostás vagy tudom is én mit irtal. Erre azt mondom, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni. Van olyan no aki szakallat akar van akinek jobban bejön ha a pasi szoros. Legyen divatos hajad: SWAG, YOLO, PAWA ez a divat, aki nem követi az sehova nem jut. Szemely szerint hosszu hajat akarok, de meg csak most no ezert ugy nézek ki mint egy "(tragarsagszuro miatt nem tudom beírni 😠)" amikor osszefujja a szel. Talan vannak olyan csajok akiknek a csokkentek jonnek be vagy mi... De smink a pasiknak sem kell es legyél ápolt.

18/f

Bocsánat a kirohanasert es ha helyenként felreertettem valamit

2015. szept. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Értem, és köszönöm. Rájöttem, hogy több helyről is vérzik az ideológiám.
2015. szept. 16. 21:09
 8/13 Firedoom ***** válasza:
100%
Egy okos ember :-o ritkan talalni olyat aki legalabb írásban beismeri a tévedését vagy valami hasonlót csinal! Kerdezo: Mostmar szimpatikus vagy :P
2015. szept. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Eleve nem értem a kérdést. Én rengeteg boldog párt ismerek, ahol valamelyik vagy mindkét fél eltér az általad felvázolt normától, és jól megvannak, szeretik egymást. Azért, mert neked valami tetszik, azért ne akadj már ki, hogy valaki nem úgy néz ki...:D


Én azt nyújtom, hogy ápolt vagyok és jó fej, a párom dettó. Nem várom el tőle, hogy kisportolt legyen, és én sem tőle.


Vagy nem értem a kérdést... Az lenne, hogy miért akar egy szerinted nem csinos lány egy szerinted jól kinéző sráccal összejönni?

2015. szept. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg mindenki nézzen ki úgy, ahogy jól esik neki.

Most persze nem azt mondom, hogy legyen egy ápolatlan, zsíros hajú büdös szájú és egészségtelenül elhízott valaki, hanem azt, hogyha valakinek a fiús cuccok jönnek be, akkor azt fogja felvenni, mert ne változzon meg senki kedvéért, és az aki szereti, úgy szeresse, hogy önmaga. Én speciel imádom a nőies ruhákat, normál alkatom van, és habár én egy picit kövérnek érzem magam, mert régen az voltam, de már lefogytam, mindenki azt mondja, hogy csinos vagyok. Sminket pedig egyáltalán nem használok, csakis szájfényt, de csak hogy hidratálja az ajkaimat, de őszintén szólva semmi kedvem nem lenne többet használni, mert nagyon jó érzés, hogy nem borítja semmi az arcomat, és bármikor megdörzsölhetem az szememet anélkül, hogy elkenődne a festék. Én így érzem jól magam. Valaki meg csak sminkkel bír kilépni az utcára, mert anélkül úgy érzi nincs karaktere az arcának, akkor ő tesz. Most ne azért tessen már egy lány, mert van rajta smink.

És a másik, nyilván a lányoknak is jobban tetszik egy csinos, jó külsejű srác, de láttam már együtt egy nem valami előnyös tulajdonságokkal rendelkező srácot, egy eszméletlen gyönyörű lánnyal, szóval igenis szó van arról, hogy a kémia az, ami a legjobban számít, és abba beletartozik a külső és belső egyaránt. Persze fordított esetet is bőven lehet látni. Szerintem egy párkapcsolatnak nem a külsőségekről kéne szólnia. Persze, alapvetően szörnyen fontos, hogy a másik kinézete pozitívan hasson, de mondok valamit. Volt egy srác, aki először egyáltalán nem tetszett, sőt... Béna haj, születésnél sérült szem, nem valami ízléses öltözet stb. El nem tudtam volna képzelni, hogy nekem Ő valaha is több lehet barátnál, nem is ezzel a célzattal indult a kapcsolatunk, de aztán, mikor nagyon sokat beszélgettünk, meg minden, egyszerűen csak megszépült, és beleszerettem. Egy oldalú volt a dolog, de ezzel csak azt akarom mondani, hogy azt a külsőt, amit olyan sokan ideálisnak tartanak, vagy elvárnak, egy komoly kapcsolatban általában felülírja az összkép, és szerintem ez a legfontosabb.

2015. szept. 16. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!