Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedves duci, kövérebb lányok....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves duci, kövérebb lányok. Hol vagytok? :D

Figyelt kérdés
Kérlek ne írjatok ilyeneket, h a mekiben stb mert egyáltalán nem vicces. Köszönöm.

2015. szept. 17. 17:17
 1/7 anonim válasza:
Hol lennénk...?
2015. szept. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Meki az már nem menő , kfc , burger kingben vannak , vagy valamelyik Fps-jatékkal játszanak , vagy a normálisabbak konditeremben
2015. szept. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hol lennének?! Szofiban

Tudod a Grand Big Mac már nem elég nekik, egymást zabálják.

Avagy beszakadt alattuk, és elnyelte a föld (Isten adta).

Nem a Mekiben. Azt már kifosztották. Keresd őket másutt.

2015. szept. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én duci lány vagyok, de nem vagyok kedvesebb, mint az átlag emberek, attól még, mert van rajtam némi fölösleg. És életemben ha négyszer voltam McDonald's-ban, szóval nem minden duci lányt fogsz ott megtalálni. :)
2015. szept. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Van rajtam egy jó adag súlyfelesleg, de szerinted még mindig nem vagyok duci/ kövér? Honnan számít annak az ember? :'D
2015. szept. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én az ellenkezője vagyok. Nem túl sok súlyfelesleg van rajtam, de én magamat ducinak tartom. Viszont a legtöbb nővel szemben, akinek nem az elvárások szerinti alakja van, én jól érzem magam. Odafigyelek a külsőmre: a ruhámra, körmömre, sminkemre, hajamra, mindenre! És én így érzem jól magam. (ÉS most lehet írni, hogy jó de a testem akkor sem tökéletes! Na és kinek mi a tökéletes?! )Szerintem sok sovány vagy jó alakkal rendelkező nő is lehet csúnya és kövérebb nők is lehetnek szépek! Számomra az a fontos, hogy igényes vagyok és azoknak szép is, akik nekem is fontosak! Tiszta szívből mondom, hogy elégedett vagyok magammal (ha így tetszik) kövéren is!
2015. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Hány éves vagy?


Rám azt mondják, hogy nem vagyok túlsúlyos, de én annak érzem magam. Elvileg nagyon kedves és udvarias vagyok, az osztálytársaim és a tanáraim szerint.

2017. aug. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!