Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért tekintenek másképp egy...

Miért tekintenek másképp egy ducibb/teltebb/kövérebb lányra?

Figyelt kérdés
Folyamatosan azt tapasztalom, hogy akinek egy kis súlyfölöslege van, az máris mehet a süllyesztőbe. Fiúk, tudom, hogy van akinél ez nem így van, csupán kíváncsi lennék néhányotok véleményére!:)

2015. jan. 17. 00:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Nálam nem megy a süllyesztőbe... :P
2015. jan. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
81%

"Miért tekintenek másképp egy ducibb/teltebb/kövérebb lányra?"


Mert sokkal vonzóbb/szexibb mint a vékony társai! Ők a legszebbek! Imádom őket!

2015. jan. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
Mert a túlsúly miatt igénytelennek, lustának, és büdösnek hatnak.
2015. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
55%
Gondolom te a csapott vallú es sörhasú buszsofort ugyanolyan vonzonak tartod mint egy atletat..
2015. jan. 17. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
37%
Én sem szeretem a csontkollekciót. Egy nő legyen nőies, formás, de lehetőleg ne kövér... igénytelenül hat.
2015. jan. 17. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Én meg folyamatosan azt tapasztalom, hogy aki azt írja neten, hogy egy "kis súlyfeleslege van", az egy elhízott zsírtól csöpögő tonnadonna!
2015. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Mert igenytelen es nem vonzo...
2015. jan. 17. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
De attól nem igénytelen feltétlen valaki.. Attól még ők is fürdenek, ápoltak, és magukhoz képest csinosan próbálhatnak öltözni. Az igényesség nem itt kezdődik, hogy nem tudsz ellenállni az utolsó falat sütinek... Az akaraterő problémára vall (És ez sem feltétlen ok a lustaságra, ha ezzel jönne valaki), ami valahogy kiküszöbölhető, de attól még nem biztos hogy könnyedén lefogy az illető.
2015. jan. 17. 00:44
 9/14 anonim ***** válasza:
48%

Millió oka van annak hogy miert duci valaki de nem is ez a kerdes. Egyszerűen nem esztetikus sok embernek. A lapos női has peldaul azt jelzi a ferfinak hogy meg nem szült a nő. Ezek rendkívül erős ösztönös kesztetesek.

Mellesleg nem valaszoltal a kerdesemre es ez megintcsak jellemző a ducibb lanyokra: ők elvarjak a maximalis toleranciat de nekik csak a szalkas izomzatű fiuk tetszenek..

2015. jan. 17. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%

#2-es nél a pont. :-)

Én is imádom őket. :-)

2015. jan. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!