Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nőket kérdezem : Hány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőket kérdezem : Hány évesen volt először barátotok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok hogy hány évesen volt először olyan szerelmetek akivel össze is jottetek ? Kb hány olyan srác volt akibe ti voltatok belezúgva , de ő neki nem jottetek be ? Es olyan aki nektek nem tetszett , de ő neki ti tetszettetek ! Bocs ha zűrös a kérdés ! Kiegészítés adok ha kell 😀

2015. szept. 19. 14:01
 1/6 True Damage ***** válasza:
79%
Attila
2015. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

még "csak" lány vagyok, remélem nem baj :D


"Kb hány olyan srác volt akibe ti voltatok belezúgva , de ő neki nem jottetek be ?" eddig 3


"Es olyan aki nektek nem tetszett , de ő neki ti tetszettetek?" ilyenről nem tudok :D


és még nem volt pasim :D


15/L

2015. szept. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb. 2 héttel a 17. szülinapom előtt jöttem össze mostani barátommal, másfél éve vagyunk együtt. Rajta kívül nem sok srácnak tetszettem, mert gázos vagyok, de nem bánom, mert sose érdekeltek nagyon az emberek.
2015. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

19 éves voltam, amikor az első és jelenlegi párommal összejöttem. Olyan volt, hogy tetszett valaki, de csak ilyen gimis szintű dolgok, de szerelmes előtte nem voltam és fordítva is igaz - tudok olyanról, aki többet szeretett volna, de én ezt nem vettem észre, csak mostanában tudtam meg.


23/N

2015. szept. 19. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
42%
25 évesen volt az első barátom,aki a férjem lett.
2015. szept. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nem voltam eddig belezúgva senkibe.

most per pillanat olyan 10 fiúról tudok, akinek bejövök, de nekem nem jönnek be.

15/L

2015. szept. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!