Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A lányoktól kérdezem inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoktól kérdezem inkább ha lenne egy barátotok aki megadna mindent, ti is megadnátok neki mindent? Ha nemadnátok meg nem járnátok a kedvében valyon elhagyna például szex terén?

Figyelt kérdés

Meg kell adni neki mindent vagy sem ha ő megad mindent?

Szerintem igen ti mit szoltok hozzá?


2011. jún. 8. 15:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi mindent? Mire gondolsz?
2011. jún. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 napietus ***** válasza:
nem egészen értem a kérdést. ez nem cserepiac.
2011. jún. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
például eljövök hozzá mikor szeretné, szépen beszélek a lány hugával pedig egy hisztis pi.. és akkor szeretkezünk amikor akarja azt csináljuk amit akar forditva meg ritkán van
2011. jún. 8. 15:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kapcsolat erről szól. Mindenki ad a másiknak. Van aki többet, van aki kevesebbet, van aki ugyanannyit. Nem lehet általánosítani. Ha nem adnák meg neki vmit pl szex terén (habár nem tudom mire gondolsz) valószínű egy idő után megelégelné, de miért ne adnám meg neki ha szeretem?
2011. jún. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... Ez egy olyan dolog, hogy hordozhat a párom akármennyire is tenyerén, akkor sem fogok belemenni pl. az análszexbe. Ez van, kompromisszumok, kompromisszumok, kompromisszumok...
2011. jún. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Lehetséges nem szeret fél éve vagyunk eggyütt és úgy érzem nem érdekli hogy nekem mi jó.... Pesten elég gyakran eljárunk szórakozni de neki a szex azt jelenti hogy 1 héten esetlek egy alkalom....
2011. jún. 8. 15:36
 7/13 napietus ***** válasza:

az jó, ha kijössz a családtagjaiddal. de a legtöbb nőt nem vonzza egy olyan pasi, aki mindig azt csinálja, amit ők akarnak. engem sem. legyen egy férfinak saját elképzelése a dolgokról, és álljon ki az igaza mellett. ha mindig az van, amit a lány akar, az egy idő után rém unalmas lesz neki.


és mégegyszer: nem cserepiac! nem úgy működik, hogy adok kedvességet, kapok szeretetet, kínálok szexet, kérek figyelmet stb.

2011. jún. 8. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 napietus ***** válasza:
*családtagjaival
2011. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Az elején többet engedett de mostmár teljesen úgy van ahogy ő akarja mintha egy báb lennék aki 10 naponta kielégiti
2011. jún. 8. 15:38
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha kielégítenéd, nem 10 naponta lenne rád szüksége... már bocs.
2011. jún. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!