Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk tippek, hogy mit írjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk tippek, hogy mit írjak?

Figyelt kérdés
Szeretnék megismerni egy fiút,aki még nem tartozik az ismeretségembe,s mivel máshol nincs lehetőségem,ezért Facebookon írok majd rá,de mivel ebben még nem vagyok jártas,nem tudom milyen ürüggyel,s hogyan kezdeményezzem a beszélgetést...Ti mit szerettek hallani egy lánytól,mégis mit írjak
2015. szept. 19. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Írd neki, hogy szeretnél megismerkedni vele. Én ennek nagyon tudnék örülni:)
2015. szept. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Hasonló helyzetben vagyok... csak én fiú vagyok és a lány tesóm miatt megtudta h azeretem s: hogy kérdésedre válaszoljak, stem írd azt hogy "szia, szeretnélek megismerni" ha ezt nekem írnék adnék esélyt
2015. okt. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!