Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelenthez az az érzés ami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthez az az érzés ami szoritja a hasamat?

Figyelt kérdés
ez hülyén hangzhat de ötletem sincs hogy mit jelenthet, olyan mint amikor izgulsz hogy a tanár ne téged hivjon ki felelni, vagy egyszerűen izgulsz valamiért, de sokkal erősebb, ritkán van általában bulik után de nem tudom miért lehet ötlet? biztos hogy nem betegség/nem fáj

2015. szept. 19. 20:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos szulni keszulsz eppen

...

Amugy komolyra forditva szerintem csak az izgalom es ha pl. Nem tanulsz akkor drukkolsz hogy ne kelljen felelni es felsz a rosszjegytol egestol stb...

Amugy neha nekem is van ilyen

Remelem tudtam segiteni 14/F

2015. szept. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ideges vagy es az idegtol osszerandul a gyomrod. Ennyi
2015. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!